sohbet odaları

2019-2020 Şampiyonu: Medipol Başakşehir

Run

Özel Üye
Aylar öncesinden bu sayfaya yazdım Başakşehir şampiyon olur diye. Hayırlı olsun diyelim, fazlasıyla hak etti şampiyonluğu.

GeN

E = mc²
Yönetici
Kategori Sorumlusu
Zamanı gelip geçiyordu bile. Geç oldu, tam oldu. Tebrikler.

İnsomnia

Bronz Üye
Ekran Alıntısı.JPG

Ve geldik son haftaya. Birinci ve sonuncu belli, gerisini belirlemek için oynuyorlar. Ha bir de Fenerbahçe'nin yeri belli bak (:
Kayseri ile Malatya'nın kurtarma şansı çok düşük, Kayseri iyi çabaladı yalnız.
Trabzon bu moral kaybı ile ikinci sırayı da kaptırabilir gibi geliyor bana ama Beşiktaş'ım üçüncü olsun geçiyor gönlümden tabi.

La'edri

Gümüş Üye
Başakşehir şampiyonluğu kimseye bırakmaz

İnsomnia

Bronz Üye
Ne son oldu be. Son sıralardaki bütün takımlar kaybetti: Denizli, Rize, Kayseri, Malatya.
Kayseri son dakikalarda bir gol atabilse ligde kalacaktı ama olmadı.
Alanya, Konya deplasmanında 2-0'dan geri dönüp 3-2 yaptı ve Galatasaray'ı geçerek Avrupa'ya gitmeyi garantiledi.
Beşiktaş da üçüncü sırada bitirdi 3-0 kazanarak. Trabzon ceza alırsa Şampiyonlar Ligi elemelerine gider.

GeN

E = mc²
Yönetici
Kategori Sorumlusu
Aslında leke sürmek ya da çamur atmak için demiyorum ve kesinlikle Başakşehir'in şampiyonluğu sevindirici ve hak etti de. Yalnız tam da şu pandemi sürecinde bir katakulli, hile, iç/dış yardım vs. ile şampiyon edilerek başarılarına gölge mi düşürüldü acaba? Sonuçta kalabalık taraftar grubuna sâhip olmayan bir takım şampiyon oldu. Ortalık virüsten kırılmasın diye umarım şampiyon edilmesine öyle böyle destek çıkılmamıştır.

f5

Gümüş Üye
Tamamen Okan hacanın başarısı diye düşünüyorum Avrupa’da da iyiler Abdullah Avcı yedek takımla çıkardı avrupa maçlarına, Başakşehirde devam etseydi şampiyon olamazlardı.

• Beğen
Tepkiler: GeN

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 4, Misafir: 35)