sohbet odaları

2019'un Öne Çıkan Saat Modelleri

EFTELYA

Yönetici
Yönetici

Denizci Akımı: Mavi Odaklı

Saatte mavi trend eğilimi bir süredir yüksek bir rütbeden seyrediyor, ancak 2019’da bu yükselişi tavan yapmış durumda. Her ne kadar bu trend için söylenecek çok söz olsa da; mavi denince akla ilk gelen cool ve sportif denizciler. Evrime uğrayan bu anlayış, sportif yönünü lükse çevirip, cool görünümüne sadık. 2019 için saat koleksiyonunuz kadar, gardırobunuzdaki kıyafetler de maviye yeşil ışık yakıyor.

BackToBasic: Zamansız Modeller

Zamansız bir kadranının olağanüstü zarif bir şekilde yeniden yaratıldığı Jager LeCoultre, #BackToBasic saatler için birebir uyuşan bir örnek. Yatırımlık parçalar arıyorsanız ve moda sahnesinde daima yer edecek bir saate ilgi duyuyorsanız, bu trend tam size göre.

Zarif: Küçük Kadran

Küçük saatler, retro ilhamlı kayışlar... Küçük elleriniz ve ince bilekleriniz varsa, aşırı gösterişli büyük saatlerden uzak durmanız gerek. Her ne kadar geçtiğimiz yıllarda sıkça karşımıza çıksa da, devir değişti. Artık küçük kadranlar zarafetin tek temsilcisi.

Cesur Akım: Somon Renkli İç Kısım

Sizin için bu yazı, sürpriz sonlu bir saat trendi dosyası olabilir. Ancak somon renkli tasarımlar bu yılın en can alıcı saat trendine imza atıyor. Kahverengi vintage tavırlı deri kayışın buluştuğu, modern somon yansımalı A. Lange & Söhne imzalı saat, bu kategoride tüm övgüleri hak ediyor.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Sol bilegimde kist ciktigindan beri saatlere tovbeliyim. Ozellikle agir saatler maaelsef sagliga zararli :) EFTELYA eline saglik.

Ocean

Bronz Üye
ben öyle dandik saatler takmıyorum, tag heuer'den aşağısı benim bileğime yakışmaz. sanmıyorum senin maaşının benim benzinime yeteceğini.

kLara

Bronz Üye
Benimde favorim mavi :)

Mastor

Özel Üye
Saatimin markası EA... Çünkü sizce neden?

Cigdem

Özel Üye
Paylaşim için teşekkürler

Platin Üye
benimki öne çıkmamış

Platin Üye
bu ara saatlerde indirim var

eviL

Kayıtlı Üye
En son çocukken ışıklı Casio takmıştım güzel günlerdi..

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 6)