*

Melis

Kayıtlı Üye
ay benim şansımın ayağına taşlar değe, tepetaklak gele de yolunu bula. benden çok uzakta yanlış yerlerde dolanıyorsun çiçeğim, bana geleceksin bana. beklemede kalacağım :cicici:
bir şeyler oluyor gibi gibi ama henüz ne olduğunun ben de farkında değilim. iyi şeyler de gibi ama bakalım, şimdilik yerimizde saymaya devam.
bazen kendime işkence edesim geliyor bu ağrılardan ötürü, sanki geçecekmiş gibi.. hiç de şaşmıyor, hep hep tekrarlıyor. ben yoruldum bunlar yorulmadı ya, pf neyse.
yine sıkılgan hallerdeyim kusuruma bakma artık günocuğum. görüşmek üzere. ağrısız sancısız huzurlu günler, geceler güzellikler diliyoruuuum :3:

Melis

Kayıtlı Üye
selamlardan bir demet efenim. aslında birkaç saat önce yine yakınmaya gelecektim ama şimdi gülüyorum. çok kasvetli bir günlük olduğun için biraz havanı dağıtmak istedim, yarın yine hüzünleşiriz ama şu an saçma sapan gülüşlerdeyim ihihi:a:
ama bu salaklığımı kapatmıyor. neyse başlamayacağım yine...
bu kez de kendime sevgilerle iyi geceler :öp: uykucuğum seni de bekliyorum hemen gel.

Melis

Kayıtlı Üye
selamlar günlükcüğüm, ağrılı bir geceden yine. neyse bi şi demicem, iyi geceler

Melis

Kayıtlı Üye
hem söylenecek çok şey olması, hem de söylenecek hiçbir şeyin olmaması... tuhaf bir döngüden ibaret şu hayat. geceler herkese iyi olsa keşke.

Melis

Kayıtlı Üye
ne desem bilemiyorum, şansımın içine sıçayım. gerçi zaten sıçılmış, kurtaramıyorum bataklıktan. bir şey de düz gitsin, bir şey. 1.bir.1.

Melis

Kayıtlı Üye
ben bir beklenti içindeyken genelde hiçbir şey olmuyor. ama beklentimi yitirip, beklemeye aldığım zamandaysa bir şeyler olmaya başlıyor. yani genelde böyle olmuyor tabi sjsj yeni olmaya başladı. zaten bir süreçteyim ve bir şeyler için çabalıyorum, ben çabalamadığımda ve gerçekten ihtiyacım olduğunda niye yardım etmiyorsunuz? ne bileyim ya, değişik bi şiin içindeyim ve nereye nasıl çıkacağım hiçbir fikrim yok. daha doğrusu bir yere çıkabilecek miyim? merak konusu......
yine tuhafım yine tuhaf. düzlüğe çıkabilmek ümidiyle, iyili geceler.

Melis

Kayıtlı Üye
selam çiçeğim.
biraz huzurlu, biraz sinirli, biraz da karmaşık hissediyorum (simişlerim neden gözükmüyor neddeeeen üf!) karmaşık demem yeterliydi ama her neyse. salağım ya salak salak değmeyen insanlar için değmeyecek şeyler yapıyorum. zıkkımın kökcağzını yesinler : (
..
şu birkaç günü atlatayım diyordum çabucak atlattım yau. bundan sonraki günler daha güzel olsun, yeni yeni mutluluklar olsun sanki mutluluğumuz varmış gibi....... biraz umut içindeyim de, yani ölmez sağ kalırsam görürüm belki minnoş günleri. bu şansımla sonuç belli ama öhöh hadi bakalım. inancım da umudum da sabaha geçer zaten.
sevgiyle kal, bıbıy.

Melis

Kayıtlı Üye
yazdıktan yaklaşık iki saat sonra günün boka saracağını anlamış bulundum. yani aslında bi ihtimal vermedim ama hayat çok acımasız.
bugün çok kötüydü. en kötüsü de hiçkimsenin acısını hafifletememek, hiçbir şey yapamamak. ne diyeyim bilmiyorum allah sabır versin.
dün neler konuşuyorduk bugün neler... şaka gibi bir hayat.

Melis

Kayıtlı Üye
çat diye çatlamak üzzzereyiiiiimm nerreesinden tutup da düzzeleyiiim bıdıbıdıdıdı :rolleyes: kendimi tuhaf bir döngünün içinde görüyorum günlükcüğüm. ara ara korkmalar, ara ara üzülmeler, ara ara boşvermişlikler, ara ara çok mutlu hissetmeler, delirmeye ramak kalmalar falan. bazen gülme krizleri... bir şekilde dolduruyorum günleri. temizlik, ev içi yürüyüşleri sjsjs ordan oraya atıyorum kendimi, bi şiiler izlemeler, bi şiiler yemeler, bi şiiler konuşmalar derken deviriyoz günleri.
çok sıkıldım da geldim, şu buhraaan dolu günlerin bi an önce geçmesini dileyerek gidiyorum kendimde olduğum bir ara gelirim yine. öperdim ama yasak bıbıy : (

Melis

Kayıtlı Üye
buralar da kafayı yiyor galiba hele şu sayıya bak sjsjsjsjb neyse her şey mümkün. ben iyiyim, kendimden çok insanların delirişini izliyorum çevremde olmayanlar kadar çevremdeki insanlar da komik :')
üzüldüğümüz noktalar da çok fazla elbette. hala hayretler içindeyim olan bitene. her şeyin düzelmesini temenni etmekten başka çaremiz yok... o yüzden ben de kendime iyi bi şeyler çıkartmaya çalışıyorum napayım.
bugünlerden sağ ve eksiksiz çıkabilirim umarım.
daha çok öpüp daha çok sarılabileceğimiz günler gelsin hemen.

kendi şanssızlığım ve kadersizliğimden bahsetmek bile istemiyorum... bazı şeyler iyi de, bazı şeyler de çok eksik. elimdekilerle mi yetineyim? tmm ii gclr :(

Melis

Kayıtlı Üye
benim için şen bir gün. (minnoşum yine gözükmeyecek ama olsun, galpli bir fil görüyormuş gibi düşünelim)
bazı şeyleri ertelemek zorunda kaldığımdan rahatladığım konular var. sanırım stresimi azaltınca biraz mutluluk hissedebiliyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyor ihih.
iki güne kalmaz boka döner gibiyim ama neyse... hiç karamsar olmamışımdır hayatta sjsjsjs hep umut dol.... neyse iyi geceler. bu ara sana iyi geceler demeden uyumayacağım galiba uzaktan uzaktan sevgiler

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 1, Misafir: 10)

• Melis