Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

7 Ekranlı Dizüstü Bilgisayar: Expanscape Aurora 7

Nicomedia

Çok Aktif Üye
Bronz Üye
Katılım
13 Haz 2013
Mesajlar
3,431
Puanları
93
Konum
İzmit
Tepkime puanı
1,222
7 Ekranlı Dizüstü Bilgisayar: Expanscape Aurora 7

Expanscape Aurora 7, tamı tamına 7 ekrana sahip bir dizüstü bilgisayar ve yazılım geliştirme, güvenlik ve siber güvenlik toplulukları için üretiliyor.

CES 2020'de teknolojinin sınırlarını zorlayan pek çok farklı ürün sergileniyor ancak orada olmasa da en az oradaki ürünler kadar ilginç cihazlardan biri de Expanscape Aurora 7 olabilir. Yedi ekranlı bu dizüstü bilgisayar henüz prototip aşamasında olsa da Expanscape, bu prototipleri bile sattığını söylüyor.

Şirketin "aşırı derecede modifiye edilmiş/özelleştirilmiş dizüstü bilgisayar" olarak tanımladığı bilgisayarda Core i9-9900K işlemci bulunuyor. Ayrıca grafik tarafında Nvidia GTX olduğu bildiriliyor. Bu ilginç dizüstü bilgisayar, dört tanesi 17,3 inçlik 4K, diğer üçü 1920x1200 çözünürlüklü olmak üzere toplam 7 ekrana sahip. Ayrıca sistem durumu bilgilerini ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilir içeriği görüntüleyen ek bir mini ekran da var.

7 ekranlı tuhaf dizüstü bilgisayar, açıldığında böyle görünüyorŞirket, yaptığı açıklamada, "Yazılım geliştirme, güvenlik ve siber güvenlik topluluklarında bu bilgisayarlar için talep olduğunu fark ettik ve Expanscape, prototiplerimizi tamamlanmasa bile üretecek ve satacaktır." ifadelerini kullandı. Expanscape'e göre fiyat ve teknik özellik bilgileri bu hafta açıklanacak.

Expanscape'in geliştirdiği diğer prototip de en az 7 ekranlı bilgisayar kadar ilginç. TeenyServ Duo adlı cihaz, dört çekirdekli 8 iş parçacıklı Intel i7 (4GHz+) işlemciyi, bir NVMe SSD'yi ve 64 GB RAM'i bir araya getiriyor.

Intel i7 işlemcili ve çift ekranlı dizüstü bilgisayar ise böyle görünüyorŞirketin web sitesinde, adres veya telefon numarasını listelememesi ve bilgilerin yakında geleceğinin belirtilmesi de ilginç bir detay.​

Webtekno
 
Üst