sohbet odaları

Adobe, Heyecan Verici Yeni Illustrator Güncellemesini Açıkladı

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Katılım
11 Haziran 2011
Mesajlar
8,043
Puanları
93
Konum
Kocaeli.
Tepkime puanı
1,737
Adobe, Illustrator CC’nin yeni sürümünde kullanıcıların karşısına çıkacak yeni ve ışıl ışıl özelliklerini hazırlamaya tam gaz devam ediyor. Bugün ortaya çıkan heyecan verici yeni Illustrator güncellemesi özelliğiyse tasarımcıların işini oldukça kolaylaştıracak gibi duruyor.Şu an itibariyle Illustrator CC’de toplam 80 araç sunuluyor ve bunların her birine ulaşmak daima sandığımız kadar kolay olmayabiliyor. Genellikle en çok kullandığınız araçların araç çubuğunun ulaşılması en zor yerinde olması ise bize Murphy Kanunları’nı hatırlatıyor. Zinciri kırmaya ve tasarımcılara özelleştirilmiş tasarım yazılımı deneyimi sunmak için kolları sıvayan Adobe, yeni Illustrator CC sürümüyle birlikte özelleştirilebilir araç çubuğunu tasarımcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.Tasarım aşamasında her projede aynı araçları kullandığımızı söyleyemeyiz. Illustrator CC’nin yeni özelleştirilebilir araç çubuğu bu açıdan dertlerimize derman olacak. Tasarımcılar artık istedikleri gibi araç çubuğunu özelleştirebilecek, farklı projelerde kullanmak üzere birden fazla araç çubuğu özelleştirmesini kaydederek, istediğinde kullanmak üzere elinin altında tutabilecek.
https://youtu.be/I8RHnWcL6n4


Illustrator CC’nin yeni özelliği çeşitli projelerde çalışmak zorunda kalan grafikerler için çalışma düzeni üzerinde büyük ölçüde etkili olacaktır. Daha heyecan verici bir deneyimin bizi beklediği Illustrator CC, bu kez ezber bozan özellikleriyle kullanıcılarına erişmeyi hedefliyor.

Çoğu kullanıcı Illustrator CC’ye eklenecek bu güncelleme için geç bile kalındığını savunuyor. Sizce yeni Illustrator CC güncellemesi kullanıcı nezdinde beklediği karşılığı bulabilecek mi?

Alıntı
 

döngüsel

Gümüş Üye
Katılım
26 Temmuz 2015
Mesajlar
5,292
Puanları
93
Tepkime puanı
640
Güzelmiş. Teşekkürler.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)

Üst