sohbet odaları

Ailemden nefret ediyorum.

Gitanes

Kayıtlı Üye
Biraz önce öğrendim.Mutfağın davlumbaz deliğinin dışarı tarafına(davlumbaz takılı değil) bir baykuş yuva yapmış.Ruh hastası babaannem ise üvey anne ve yengemin desteği ile batıl inançlarından dolayı çubukla kovmuş onu ordan. ve deliğede baykuş bir daha gelmesin diye minder sokmuş.Az önce ısrarla oraya girmeye çalışan bir baykuş gördüm beni görünce kaçtı. dayanamayıp çıkarttım minderi oradan ve 3 tane yavru baykuş cesedi çıkardım gözyaşları içinde.Boğulmuş hayvanlar.eğer buysa tanrıya inanmak ben yokum.eğer bunlar cennete girecekse beni alma cennetine.Lanet olsun şizofren manyaklar.Kahretsin.katiller lanet olsun sizlere.

imported_The

Bronz Üye
al işte eğitim şart başgan
minder yerine bi kere oturma grubunun koyulması lazım dı
baştan hata yapıyoruz hep
bide sen olayı nasıl tanrıya bağladın yine la?

Serene

Basit Bir İnsan.
Bronz Üye
Pardon İnançla ne alakası var ? Allah hayvanları deliğe sıkıştırıp öldürün diyemi emretti ?
hayır uykunuz gelse onu bile bahane edip isyan edeceksiniz Allah a.
Aileni Sevmemeni anlayabiliyorum ama yaşın yanında kuru yanmasın mümkünse.

Baggins

Gümüş Üye
Vay arkadaş nutkum tutuldu ..
Sen neden bu kadar gerginsin ya ..
Olur böyle şeyler ..
İnsanları olduğu gibi kabul etmek zorundayız
Hayatın 2x2=4 ü bu kural..

Kitai

Gümüş Üye
Birader sen iyi degilsin, bi doktora görün :nee:

Maria Puder

Platin Üye
Tanrının ne suçu var ? Suç insan da. Her seferinde böyle isyan ediyorsun yapma.

Gitanes

Kayıtlı Üye
Abi hayvanlar öldü ya batıl inançları yüzünden masum suçsuz 3 hayvan öldü.off ben ölseydim ya keşke onlar yerine ben ölseydim.

Lady Sun

Yüzünü güneşe doğru çevir...
Kayıtlı Üye
Biraz önce öğrendim.Mutfağın davlumbaz deliğinin dışarı tarafına(davlumbaz takılı değil) bir baykuş yuva yapmış.Ruh hastası babaannem ise üvey anne ve yengemin desteği ile batıl inançlarından dolayı çubukla kovmuş onu ordan. ve deliğede baykuş bir daha gelmesin diye minder sokmuş.Az önce ısrarla oraya girmeye çalışan bir baykuş gördüm beni görünce kaçtı. dayanamayıp çıkarttım minderi oradan ve 3 tane yavru baykuş cesedi çıkardım gözyaşları içinde.Boğulmuş hayvanlar.eğer buysa tanrıya inanmak ben yokum.eğer bunlar cennete girecekse beni alma cennetine.Lanet olsun şizofren manyaklar.Kahretsin.katiller lanet olsun sizlere.
yahu tanrıya inanmak bu değil tabiki saçmalama. seninkiler ziyadesi ile saçmalamış. uğur yok ki uğursuzluk olsun. yazık nan :s: ramazan ramazan ne severim baykuşları da. Ailen cahilce davranmış vesselam. hemen tanrıya inanmakla bunu yaptıklarına öteleme.

Asıl Allah' a inanan insan şunu düşünür, Allah benden daha büyük ve bana göre daha zeki bunu yaratmışsa muhakkak vardır bir bildiği, bu hayvanı kötü bilmek benim haddimemi, o kötülememiş rızkını her gün vermiş çoğalmasına izin vermiş, ben ne hakla onun yarattığını aşşalıyorum.

Allah affeder mi bilmeme ama ben açıkçası çok üzüdlüm, umarım onları affeder, yazık anne baykuşa ya nasıl da içi sızlamıştır o üç tane minnak için. Allah sabır versin o güzel anneye. :s:

Serene

Basit Bir İnsan.
Bronz Üye
Ya O Senin ailenin kendi içsel problemi Allah ile ne alakası var ebe laflaları onlar ebe

Lady Sun

Kayıtlı Üye
Abi hayvanlar öldü ya batıl inançları yüzünden masum suçsuz 3 hayvan öldü.off ben ölseydim ya keşke onlar yerine ben ölseydim.
ben seni çok iyi anlıyorum hayvan sevgisini (canlı sevgisini) onlara karşı derin empati duymayanlar anlamayamaz. bi kedinin bir yerine bir şey olmuş görüyorum içim gidiyor biraz ağlamadan olamıyorum maalesef. ve diğer bütün canlılar için.

umarım kendini en kısa sürede toparlarsın, kolay bi durum değil açıkçası, ben görsem o hayvanları o halde ve birde annenin buna rağmen çabasını senden farklı olmazdım. sabırlı ol ve sevgini yüksek tut. Allah akıl fikir versin sizinkilere de. :s:

Gitanes

Kayıtlı Üye
Tanrının ne suçu var ? Suç insan da. Her seferinde böyle isyan ediyorsun yapma.
Onun gazabından korktukları için yaptılar çünki.Bir baykuş ölümün habercisiymiş.Tanrıdan ve Ölümden korkuyorlar.Ben korkmuyorum. Öldürsün beni.böyle boktan bir hayata ölüm yakışır.

Serene

Basit Bir İnsan.
Bronz Üye
Biz zaten Sultan süleymanın sarayında tahtımıza kurulduk yaşıyoruz bi sen mutsuzsun zaten

Metal Militia

Bronz Üye
Bu yapılan şey zaten Allahsızlıktan yapılıyor. Sen Allah'a sığın kardeşim

Lady Sun

Kayıtlı Üye

Onun gazabından korktukları için yaptılar çünki.Bir baykuş ölümün habercisiymiş.Tanrıdan ve Ölümden korkuyorlar.Ben korkmuyorum. Öldürsün beni.böyle boktan bir hayata ölüm yakışır.
Allah'ı yanlış tanıdıkları için bu düşüncede olabilirler mi? kesinlikle evet olabilirler.

Serene

Basit Bir İnsan.
Bronz Üye
Neyse konu nehir boylarını aştı ben kaçar

Gitanes

Kayıtlı Üye
Sinirlerim bozuldu benim ya.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 9)