sohbet odaları

Ajax eze eze finale

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Avrupa’da bu sezonun tartışmasız flaş ekibi olan Ajax, fırtınalar estirmeye devam ediyor. Hollanda temsilcisi, Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıktı, ardından ikinci turda son şampiyon Real Madrid’i, çeyrek finalde Juventus’u eledi ve yarı final ilk maçında da Tottenham’ı hem de deplasmanda tek golle geçti.

Gelecek hafta sahasında oynanacak rövanş öncesi büyük bir avantajı eline geçiren Kırmızı-Beyazlılar, Matthijs De Ligt, Hakim Ziyech, Dusan Tadic ve gelecek sezon Barcelona’da oynayacak Frankie De Jong’lu kadrosuyla herkesi kendisine hayran bırakıyor.

161. golüne ulaştı...

Efsane Johan Cruyff’un total futbol anlayışını ortaya koyan, şansa değil bileğinin hakkıyla maçları kazanan Ajax, Tottenham filelerine gönderdiği golle bu sezon resmi maçlardaki 161. golünü filelere yolladı. Hollanda Ligi’nde lider olan, Hollanda Kupası’nda 5 Mayıs’ta Williem II ile final oynayacak teknik direktör Erik ten Hag’ın öğrencilerinin önceki gün sahaya çıkan ilk 11’inin değeri ise 50 milyon Euro.

Alıntı

• Beğen
Tepkiler: No1

No1

Kayıtlı Üye
Helal olsun insallah kupayida alacak

ihaveanidea

Bronz Üye
Ben neden başlığı kürtçe bir metin olarak okudum?

Sahi ben niye buraya çıktım yav?

AntepLi

Kayıtlı Üye
Kupayı alması zor Barca eler bunları tecrübeli ayakları var Barca'nın herşey gençlik değil.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)