sohbet odaları

Akrep Burcu Ev Dekorasyonu

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Katılım
22 Ağustos 2016
Mesajlar
10,281
Puanları
93
Konum
Esrar-ı Keyfiyet
Tepkime puanı
3,396
Akrep burcu insanlarının imzasını taşıya dekorasyonda bazı karakteristik özellikler ön plana çıkar. Dekorasyonda birkaç hususa büyük önem verdiklerini hemen fark edebilirsiniz. Bunlardan biri de ışıktır. Akrep burcu insanları ışığı ortaya çıkaran bir dekorasyon stilini uygular. Dekorasyonda gizemli bir yanları da vardır. Onların dekore ettiği eve girdiğinizde hafif bir gizem sezebilirsiniz.

Aynı zamanda akrep burcu insanı tarafından dekore edilmiş bir ev hafızalarda uzun süre yer eder. Çünkü etkileyici dokunuşlar yaparlar ve sıra dışı temaları dahi son derece başarılı bir şekilde uygulayabilirler. Antika eşyaları severler ve mutlaka evlerinde bir tane de olsa antika bir obje bulunur. Aynı zamanda evlerinde küçük keyif köşeleri bulundurmaya da özen gösterirler.
Akrep Burcu Ev Dekorasyonunda Öne Çıkanlar

Egzotik silüetler ve etnik sembollere evlerinde mutlaka yer verirler. Çünkü akrep burcu insanları spritüal konulara meraklıdır. Bu tür gizemli konuları yansıtan objeleri ya da sembolleri de yaşam alanlarında kullanmaktan büyük keyif alırlar. Ahşap objelere de evlerinde geniş yer verir ve dekoratif aksesuarları genellikle ahşap objeler arasından seçerler.

Dekorasyonda bitkilere de çok yoğun bir şekilde yer verirler. Hatta bitkileri çok seven bir akrep burcu insanıysa evine girdiğinizde kendinizi bir anda yağmur ormanlarında dahi hissedebilirsiniz. Bitkilerin bakımı konusunda da uzmandırlar. Konuya ilgi de duyduklarından yaşam alanlarını yeşil bitkilerin hakim olmasından hoşnut kalırlar.

Konforu üst düzeyde tuttukları için akrep burcu insanlarının evlerinde rahatsız koltuklar, kullanışsız sandalyeler görmeniz imkansızdır. Kullandıkları tüm mobilyaların öncelikle konfor beklentisini karşılamaları gerekir. Özellikle keyif köşelerinde kendinizi çok rahat hissedeceğiniz bir mobilya seçimi hakim olur. Mutfakta ise öncelikleri kullanışlılıktır. Bu yüzden ortalıkta pek aksesuar göremezsiniz. Kısacası akrep burcu tarafından dekore edilmiş bir evde konforlu saatler geçirirsiniz.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)

Üst