sohbet odaları

Alın size itiraf

ßaşak

Altın üye
Trafikte çok iğrenç bi insanımdır nedenini bilmiyorum ama trafiğe çıktığım an içimdeki masum başak yok oluveriyor her neyse birgün çevre yolunda bi opel beni sıkıştırıp duruyor sağa geçtim yol verdim 50 metre ilerde ışıkta durdu amcacık :D ama zor durduğu için ışığı geçti ve bi on metra ilerde kaldı ışığı göremediği içinde bana cam'danyeşil yandığında haber verirmisin dedi tabiiiii dedim :D ama beni sıkıştırdığuı içinde kinlenmiştim neyse ışık yeşile geçti ses etmedim ikinci yeşil oldu gene ses etmedim üçüncüde indi arabadan ve hala kırmızı yanıyor geldi ne oluyor yaa dedi bilmiyom amca ışıkmı bozuk nedir dedim senin acelen var galiba sen git bence dedim yaa dedi ne bu türkiyenin sorunlu yolları falan dedi ışık uzun sürdüğü için hala kırmızıdayken bastı gitti :D bende yeşil yanınca yavaş yavaş keyifle devam ettim yoluma 1 km ilerde çevirme varmış bi baktım amcacezimi durdurmuşlar :D:D:D:D:D:D:D

Not: trafikte kimseyi sıkıştırmayın :D

»`Eмєłiиє.

Kayıtlı Üye
:zuha::zuha::zuha:
Çok pissin netice yazık amcoşa :zuha:

ßaşak

Altın üye
Kız beni refüje çıkarıyodu ne yazık olcak yolda bomboştu beklettim :D:D ohhhhh ettim :D

Kuzey

Elmas Üye
Şeytaaaaannnnnnn :):):):):):)

Volina

Altın üye
:D Başak trafikte karşıma çıkma daha beterimdir Z3yn3p bilir :D

»`Eмєłiиє.

Kayıtlı Üye
Gözleri iyi değildir görmüyodur belki ilkkez trafiğe çıkıyordur belki hastadır o yüzdendir :D

ßaşak

Altın üye
Trafikte çok seçiciyimdir herkesin karşısına çıkmam öyle :D:D:D:D senden tırsıyorum zaten :D ama valla kinlendirme beni :D:D:D sonra ikimizi birden çevirir polisler zeynep o zaman naapar bilemiyorum :D

Volina

Altın üye
Trafikte çok seçiciyimdir herkesin karşısına çıkmam öyle :D:D:D:D senden tırsıyorum zaten :D ama valla kinlendirme beni :D:D:D sonra ikimizi birden çevirir polisler zeynep o zaman naapar bilemiyorum :D
Tepemi attırma seni makas manyağı yaparım :D

Gittii

Bronz Üye
Başak trafikde sıkıştıranı görünce alıyorum anahtarını :) O sıkıştıranların beyinleri kafalarının en ucra köşelerine sıkışmış olmalı ki kullanılamaz hale gelmiş. Sanki kendi ailesinden veya akrabasından hiç bayan trafige cıkmıyor çok yazık.

En iyisini yapmışsın ;)

CastieL

Bronz Üye
işin ilginci birazda şansa gelmişsiniz adam ya yeşil yandığında sabretmeyip dışarı çıksaydı :D

Aprendiz

Gümüş Üye
Arıza diyom bu kıza boşa konuşmuyom ki hahah ne güldüm manyak karı:zuha:

ßaşak

Altın üye
işin ilginci birazda şansa gelmişsiniz adam ya yeşil yandığında sabretmeyip dışarı çıksaydı :D
ne sabrı kuduruyodu ben el kolla arabada tuttum manyak üçüncü kırmızıda geldi :D:D:D Şans benden yanadır her daim :p :D:D

ßaşak

Altın üye
Küstüm len size :D:D:D::D:D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)