sohbet odaları

“Alper” Kimdir?

Cheyenne

Özel Üye
Merhaba Saygıdeğer Forum kullanıcıları,

Başlıktan da anlaşılacağı gibi Alper hakkında bildiklerinizi ve anılarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.

Evet siz " Alper Kimdir? " sorusuna ne cevap verirdiniz?

Not: Küfür/Hakaret ve Kişiyi rencide edici postlar yasaktır.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Alper’le 2008 yilinda Zurna.Net’de CLaSsiC rootadminken tanismistik sanirim. O zamanlar Ersan abi parali admin/oper satisini kaldirmisti ve cidden emek vermeniz gerekiyordu yonetime girebilmek izin. Zurna.net’i forumu olan once zurna/forum daha sonra zurnaalemi.net’de yonetimlerinin bana verilmesinden itibaren her girdigim iste, projede yanimda yer almistir.

Zurna.net’in basina gectigimizde forumsaatini actigimizda if.neti felsefe.net projesinde vs. her zaman soru bile sormadan gelmistir.

Buradada beraberiz Alper umarim buradada guzel isler yapariz hepberaber kardesim.

Justice

Bronz Üye
Bilahare rencide etmeye geleceğim!

Lima

Bronz Üye
Alper candir adima. Umarim benim bildigim Alperdir ama şuan tamamen muallakta kaldim :)

Justice

Bronz Üye
Deger verdigim insanlari anlatmakta pek bir beceriksizimdir. Alper bende ki yerini bilir. Kimse ile kıyaslayamayacağım nitelikte değerlidir. Yaklaşık 8 senelik bir dostluk bağımız var. Mütevazı kişiliğini her daim koruyan, dürüst, temiz kalpli...sevdiklerini korur kollar. Pek belli etmese de çok duygusaldir. (: kardesim dedigim, sevdiğim, saydığım, güvendiğim canimdir o.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Iyidir, sadiktir, hic kalp kirmaz. Istanbul beyefendisi kivamindadir.

Adem

Özel Üye
Koşarken bastığı yerden kıvılcım çıkıyor, öyle sağlam adımları vardır.
Güzel adamdır vesselam. Sever,sayarım. Her şey gönlünce olsun.

Lefty

Yazar
Dokunulmazlık tanınması halinde tüm gerçekleri anlatmak isterim fakat Alper'de yetki varken bu pek mümkün olmuyor...

Şaka bir yana yine @X ile beraber tanıdığım, bize göre sessiz görünen fakat X'in anlattıklarından sonra şoka girdiğimiz değerli bir forum arkadaşı-dostumuzdur kendisi.

EsiLa

Kayıtlı Üye
Orada bir yerde kendi hikayesini başkasının ağzından anlatmak zorunda olduğunu düşünen gökkuşağının güzel çocuğu Alper
iyi arkadaşım bu özelliklerin çoğunu taşıyor cömert,sevecen,yardımsever,eğlenceli vb. Bazıları vardır ki önüne çıkan kişiye dost der. Ama benim ki böyle değil çünkü o benim için çok çok özel ve onun yanında çok mutluyum.
Kısacası benim arkadaşım çok iyi kalpli komik ve eğlenceli bir insandır.

Nil-VeRa

Bronz Üye
Tanişalı henüz iki hafta olmamıştır belki ama keşke daha önceden tanışabilseydim dediğim Ender bir insan..güzel bir yürek.. yardımsever ,düşünceli,gayet kibar,bence henüz kimse bilmiyor ama o bir süperkahraman.
Pelerini bile var,)
:)))

esekherif

Bronz Üye
Tanişalı henüz iki hafta olmamıştır belki ama keşke daha önceden tanışabilseydim dediğim Ender bir insan..güzel bir yürek.. yardımsever ,düşünceli,gayet kibar,bence henüz kimse bilmiyor ama o bir süperkahraman.
Pelerini bile var,)
:)))

EsiLa'nın da pelerini var.

ihaveanidea

Bronz Üye
Bu adam ve kendilerini bilen birkaç güzel insanın yer aldığı forumlarda ayrı bir tat oluyor.

Nasıl birbirini tanımayan insanları kardeş yapabiliyorsunuz, sıcak bir ortam oluşturabiliyorsunuz olm?

Yemek tarifleri üzerine forum açın orada bile bu işleri öğrenip post girerim arkadaş. Değil mi Zeytin sen de bir şeyler söylesene?

Zeytin

Özel Üye
Bu adam ve kendilerini bilen birkaç güzel insanın yer aldığı forumlarda ayrı bir tat oluyor.

Nasıl birbirini tanımayan insanları kardeş yapabiliyorsunuz, sıcak bir ortam oluşturabiliyorsunuz olm?

Yemek tarifleri üzerine forum açın orada bile bu işleri öğrenip post girerim arkadaş. Değil mi Zeytin sen de bir şeyler söylesene?
Ahh merhabalar...
Yazdiklarina katiliyor hatta altina imzami atiyorum : )

Goruyorum ki; o guzel insanlarin hepsi o guzel atlara binip gitmemis (sen de dahil) ...
Ve bizler de ayni ortamda bulunma sansini yakalamisiz : )

Saglicakla...

Neo

Yönetici
Güvenlik
10 yil belki daha fazla suredir alpik'i tanirim. Cok kahrimi cekmistir ama hic sikayet etmedi buradan kendisine beni cektigi icin tesekkur ediyorum...

velevki

Bronz Üye
Fazla tanimiyorum ama gözlemlediğim kadariyla anlatayim.Yardimsever, kibar, sabırlı ve süper kahraman. pelerini bile varmiş.(Vera'cıgim diyor) :)
Benim biriciğim,canım Vera'cigimin, bir supermen gibi yardımına kostu :)bu anlamda kendisine tekrar teşekkür ederim.
Selamlar, saygılar

esekherif

Bronz Üye
Fazla tanimiyorum ama gözlemlediğim kadariyla anlatayim.Yardimsever, kibar, sabırlı ve süper kahraman. pelerini bile varmiş.(Vera'cıgim diyor) :)
Benim biriciğim,canım Vera'cigimin, bir supermen gibi yardımına kostu :)bu anlamda kendisine tekrar teşekkür ederim.
Selamlar, saygılar
Sevgili velevki, ben VeRa hanımı çalıkuşundaki Feride’ye, Alper beyefendiyi de müzik öğretmenine benzetiyorum. Siz ne dersiniz?

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 6)