Anna Karenina (Namıdiğer pörli :p )

Anna Karenina

Platin Üye
Sizede mutlu günler hayırlı işler Sade hanım...
sözlüğü kişisel sayfanmış gibi elini kolunu sallaya sallaya gelip bir şeyler paylaşmana asla kızmıyorum biliyorsun bunu.. bu yüzden de iyice şeyini cıkardın. slkjh
Ama her şeye rağmen cok tatlısın ve bu forumun en tatlı hanımların başında geliyorsun.
İnsan tatlı görünce dayanamıyor işte.
bir söyleyeceği varsada söyleyemiyor.. hoşuma daha cok gidiyorsun cünkü.. seviyorum seninle iletişimimizi.. instagramdaki en sacma videoyu görüp hemen aklına gelmeyi...
Uzun zamandır kahve de ismarlamıyorsun..sen şimdi iştesin belki.. belkide daha yollarda.. ben seni düşünerek bir kahve içicem ve sana dua edicem...

IMG_20201012_083224.jpg

Normalde bu bardakta içmiyorum göründüğü üzere tutamamışımda yamuk cıkmış slkj kaldıramadım biraz ağır geldi...
sırf buraya atıcam diye bunu tercih ettim.. normalde kağıt bardak kullanıyorum slkjj öpüyorum..

Sade

Yılın EN'i
Sizede mutlu günler hayırlı işler Sade hanım...
sözlüğü kişisel sayfanmış gibi elini kolunu sallaya sallaya gelip bir şeyler paylaşmana asla kızmıyorum biliyorsun bunu.. bu yüzden de iyice şeyini cıkardın. slkjh
Ama her şeye rağmen cok tatlısın ve bu forumun en tatlı hanımların başında geliyorsun.
İnsan tatlı görünce dayanamıyor işte.
bir söyleyeceği varsada söyleyemiyor.. hoşuma daha cok gidiyorsun cünkü.. seviyorum seninle iletişimimizi.. instagramdaki en sacma videoyu görüp hemen aklına gelmeyi...
Uzun zamandır kahve de ismarlamıyorsun..sen şimdi iştesin belki.. belkide daha yollarda.. ben seni düşünerek bir kahve içicem ve sana dua edicem...

Ekli dosyayı görüntüle 18320

Normalde bu bardakta içmiyorum göründüğü üzere tutamamışımda yamuk cıkmış slkj kaldıramadım biraz ağır geldi...
sırf buraya atıcam diye bunu tercih ettim.. normalde kağıt bardak kullanıyorum slkjj öpüyorum..

Bende böyleyim işte yüz verince suyunu çıkarıyorum..
Pişman olmaya kalksan bile artık yapacak bisi yok..
Sayfanın adını bile değiştirebilirim o derece hanii Hdjsjs
Kahvene eslik etmek için kostum gittim hemen su ısıttım biraz hazırlıksız yakalandim amaaa kusura bakma..
IMG_20201012_092334_828.jpg

Seviliyorsun dadli hanımefendi bayan..

Noah

Platin Üye
Bu kız kendini sevdiriyor çünkü çok tatlı : )

La'edri

Yılın EN'i
bunlar ne ara bu kadar samimi oldu ya ?

La'edri

Yılın EN'i
ahahahhahhs
ben kiskanmam benle daha samimi +₺!₺!₺

Nef'

Yılın EN'i
onu görünce ince bir tebessüm alır beni , ağızda dağılan kremalı kurabiye gibi