Anna Karenina (Namıdiğer pörli :p )

Yabani

Altın üye
Bu kadar Annayı övmüşsünüz bi like bile vermemiş galiba konudan haberi yok

Anna Karenina

Platin Üye
Biliyordum ya biliyordum böyle bir şey ile karşılaşacağımı slkjhs

İnsomnia

Turnuva Şampiyonu
Nam-ı diğer Pörli imiş, Pirlo olmasın o, Pörli ne ola
Karantina günlüklerinde dişlerine ve dişçiye sızlanırken denk gelmiştik. Ara sıra iyi sohbet ediyor gibi dursa da pek denk gelemedim.
Resim yeteneği dikkat çekici gibi, e boşuna gelmedi dünyaya (: Benden iyi çiziyor en azından, çizdiği tek resim Cin Ali olan biri olduğumu vurgulayayım şuraya doğru :)

Nyctophilia

Özel Üye

yoSun

Ayın Üyesi
Ayin Üyesi
Bakın bu kız ilerde çok iyi bir ressam olacak hepimizi unutacak şimdi çizdiklerini kaile almıyorsunuz belki ama ilerde o bizi almayacak ben seviyorum Anna Hanım çizimlerinizi:=)

angie

Gümüş Üye
Çok tatlı, sıcak bir hanımefendi. Okutuyor kendisini. Çizimlerini ben beğeniyorum. Çok eğlenceli :)

Larien

Prenses Üye
nabıyon larisinin gülü jkdl coolumsu gelse de nickini anna katerina olarak yazsa yine kjfs tolstoy ile baltacı perişan. ya şaka maka kaç senemiz birlikte geçti aradaki birkaç sekmeyi saymazsak. kim sebep olmuştu, hatırlatayım isterdim ama bu kez yapmıyom kfld
şu an oturdum süt reçeli yiyorum ve aklıma sen geldin çünkü neden reçel keçi sütünden yapılmış. keçi. bildin mi onu :*

zaten çok şey söylemişim, çok sevdiğimi biliyorsun. bu posta haha bırakırsan döverim. benim size sevgimi ifade eden postlarıma love yerine haha bırakıyorsunuz...
nys bugün çalışmıyorum, fark ediliyordur sanırım.