Anna Karenina (Namıdiğer pörli :p )

angie

Gümüş Üye
Önceden de severdim ama şimdi bir başka seviyorum. Çok tatlı. :1milyonkalpsmileyi:

Anna Karenina

Platin Üye
nabıyon larisinin gülü jkdl coolumsu gelse de nickini anna katerina olarak yazsa yine kjfs tolstoy ile baltacı perişan. ya şaka maka kaç senemiz birlikte geçti aradaki birkaç sekmeyi saymazsak. kim sebep olmuştu, hatırlatayım isterdim ama bu kez yapmıyom kfld
şu an oturdum süt reçeli yiyorum ve aklıma sen geldin çünkü neden reçel keçi sütünden yapılmış. keçi. bildin mi onu :*

zaten çok şey söylemişim, çok sevdiğimi biliyorsun. bu posta haha bırakırsan döverim. benim size sevgimi ifade eden postlarıma love yerine haha bırakıyorsunuz...
nys bugün çalışmıyorum, fark ediliyordur sanırım.
Coolumsu demişken Hatem ile edri bana columsuya benziyorsun demişti slkj şaka ile laf soktular bence.
O yüzden gelmesin forumun tek karizması katerina anna slkj
Bak bu seref ne güleninden ne de kalplisinden koyuverdim.
direkt alıntıladım. nasılım?? fiziğim nasıl??
Larien Keci sütü icenlerin, Keci gibi inadı olanlara karşı dayanıklı olduğu bilimsel olarak acıklanmadı.. ama acıklanması an meselesi. Yani her fırsatta yapma şunu yapma.. ben her şeye küsmüyom ki.. biri bişey dediğinde küsüyom. <3

angie

Gümüş Üye
bana her an gidecek diye korkuyorum diyip kendisi kaybolan Anna...
Anna’yı getirin bana...

Nyctophilia

Özel Üye
Hani böyle yorgunluktan ölürsünüz, evin yaramazı illa saklambaç oynamak ister, sürekli bir yerlere saklanır ya Burçin de öyle;
durup durup saklanıyor,sonra ortaya çıkıyor eğleniyor,şirinlikler yapıyor.Aha yine kaybolmuş.
Enerjisine moduna yetişmek zor ama güzel bir enerji yayiyor pek belli etmese de efkârlı,içli bir tarafı da var.
Çok da vefalı.

Siyah

Kayıtlı Üye
Kendisini şahsen tanımıyorum ama forumdaki gözlemlerime dayanarak: Yazan çoğu arkadaşa katılıyorum.

Sade

Yılın EN'i

Lütfen karlı yolda hayal kurup yürümeyi bırak sen ancak böyle düğünde tek başına oynama hayali kurabilirsin..

ArifÇ.

Yılın EN'i
Rüyamda iki kere gördüğüm tek kullanıcı Annabelle.
Başka kimseyi görmemişken Annabelle iki kere göründü...

Larien

Prenses Üye
eda baba'yı kimseler tanımazken, lariş eski bando dinliyordu.
bu aralar keyfisim yok amaaa birisinin beni neşelendirmeye çalışan satırlarını hissedebiliyorum:*

bak bu şarkı çok eğlenceli, hem tatlı hem esprili hem biraz hüzünlü. öperler.