Anna Karenina (Namıdiğer pörli:p)

Lefty

Yönetici
Board Admin
@Anna Karenina nerelere kayboldu acaba?:( Özledik seni!:emoji_revolving_hearts:

Kılıçdaroğlu'nu benden daha çok sever ancak hiç belli etmez.

• Haha
Tepkiler: W

Lefty

Yönetici
Board Admin
@Anna Karenina

Annacığım duydum ki unutmuşsun bizleri... :(

Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan ve Fenerbahçe de şampiyon olmak üzereyken dilerim en kısa sürede gelirsin, biliyorsun sensiz olmaz.:emoji_two_hearts::emoji_revolving_hearts::*

Serçe

Üye
Aldığın küpeleri göstermek ve bizi kıskandırmak için bile olsa dönmelisin bence Sjsjsj

yoSun

Yönetici
Chief

şu şekil girecek foruma:D

Larien

Elmas Üye
Geleceğini sanmıyorum ve çok haklı buluyorum.
Eğlenmediği yerden uzaklaşıyor insan. Yine de buraya renk katan en eğlenceli insanlardan biriydi, bizim kırmızı balonumuz gibiydi, le baloon rouge seyredenler anlar bu dediğimi.
O olmadığı için belirgin bir şekilde forumun neşesi eksik benim için, daha az yazmamın sebebi çok ama sebeplerden biri anna’nın yokluğu olduğunu söyleyebilirim.
Deli ve tatlı kız.

Melodram

Özel Üye
kılıçdaroğlu kazanacak dediğinden beri adam 2 seçim, 1 başkanlık seçimini kaybetti… açıkçası bunun hesabını vermeden kayıplara karışmasını kabul edemiyorum… gelip “melodram hanım… belki bazen kaybetmek gerekir…. daha iyisini bulmak için” gibi cümlelerle kafamızı bulandırıp, aniden azer bülbül dinlemeye sevk etmeli bizi. isterseniz yeni bir forum açabiliriz, ulusa sesleniş yapıp kapatabiliriz ama kılıçdaroğlu’nun hesabını verecek… açtığı ofiste sağ kolu olmadığına ikna edecek bizi, ona göre…
“o dalarda ışıksızım” sjsjks.

Serçe

Üye
Yaprak dökümünün Fikretiydi o.. Biraz sert fazlaca dürüst ve mağrur! İlla ki Tahsin mi olalım :(
1700555604201.png

Lefty

Yönetici
Board Admin
Bu arada @Melodram ve @Lefty bana da böyleli şeyler yazın yoksa forumu terk edeceğim ben de. Pamuk ipliğine bağlıyım zaten kopartırım ona göre…
Anlıyorum sizleri ve bu konuda hak veriyorum ancak vakit buldukça yine burada olmaya çalışacağız çünkü hepimizin emekleri var.
Yoğun olduğum için benim de vaktim olmuyor fakat sevdiğim üyeleri görmeden de sitenin anlamı kalmıyor.

@Anna Karenina Fenerbahçe'nin şampiyonluğu için uğur olarak bana bir kanarya resmi çizerse çok mutlu olurum. @yoSun cuğuma da kartal sözü varmış. Gerçi Kılıçdaroğlu'nu çizmişti ve kaybettik ancak olsun, bu kez Anna'ya güveniyorum.:)

Üst Alt