sohbet odaları

Anneeee nasıl olsa bilgisayar kullanmayı bilmiyosunnn... Ohhh rahat rahat söyliyeyim.

S

Sedef

Guest
Senin hani dedemden kaldı dediğin, kırılan kristal vazon vardı ya. İşte onu ben kırdım.
Nasıl oldu biliyomusun?...

Bunun içine balığımın suyunu değiştirirken taze su ile balığı koymuştum akvaryumdan çıkarıp, daha sonra balığı kepçeyle vazonun içinde yakalamak vazonun dışından görünmediği için çok zormuş meğer. Üstten bakınca da derinliği tahmin edemiyorsun. Bir o tarafa bir bu tarafa derken, bir de vazo yuvarlak ve kepçe de düz olduğundan, tam yakaladım diyosun balık kaçıyo, hah şimdi yakaladım diyosun, yine kaçıyo.. En sonunda bari vazoyu alıp akvaryuma dökeyim diye düşündüm ama o sinirle elim filan titreyip bir de elimin ıslaklığı ile vazo elimden düşüp yerde patladı. Zavallı balığımı ise sehpanın altından çıkartıp zor bela akvaryuma attım ama o da fazla yaşamadı.

Bunu 2 yaşındaki kardeşimin üstüne attığım için de kendimden utanıyorum. Sen gerçi sevinmiştin, Allah korumuş çocuğu önemli değil demiştin ama gerçek hikaye bu. :icon_redface:

Ohhhhhhhh rahatladım yaaa...:icon_cagara:

Perii

Altın üye
Herkesin vazosunu bir kırmış yahu :p olan balığa oldu :p nasıl yakalayamassın balığı sen :p

ZiFiR

Platin Üye
balık katili seni annesi duy duy gitti senin milyar dalırlık vazon

NoyaN

Kayıtlı Üye
balık katilleri çoğalıyor sitede :D
bitane daha vardı

ForeverHARD

Kayıtlı Üye
Gel bakayım sen buraya :pat:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)