sohbet odaları

Aralık ayı ayın üyesi Melodram

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aze

Özel Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Aralık ayı Ayın Üyesi oylama sonucunda Melodram arkadaşımız olmuştur,
kendisini tebrik ediyoruz.

Kendisine 1 ay boyunca kullanması üzere Ayın Üyesi Rankı hediye olarak yüklenecektir.
Keyifle kullanması ve her zaman bizlerle olması dileğiyle...​

Vague

Yönetici
Yönetici
Ay tebrikler canım hakettim snuna kadar :d
Uğraslarının mandalinasını aldın :d turuncu değilsin ama olsun.
Mor turbum benim :**

Lupe

Bronz Üye
Portakal sezonuna geçelim mi?
Tebrik ederim annem.

Nihilist

Bronz Üye
Tebrikler. Bunun şerefine 3 kg mandalina ile bir balkon konuşması yaparsın artık.

Nef'

Altın üye
Seneyi seninle kapatıyoruz desene (:
Tebrikler çok çok

Başak

Altın üye
Ay benim kıvırcık mandalinam yayların ayında ayın üyesi olmuşşşşş <33333
Ağlamıyorum, gözüme mandaloş suyu kaçtı :’)

diE

Bronz Üye
Sevgili Melodram tebrikleşiliyor olsa gerek burda ama seni her ay buralarda gördüğümüz için artık pek tat vermediğini sanıyorum.
Malum, klasikleşen başarılar bir süre sonra mutlu etmeye yetmezler.
Neyse ki sen kendi orjinalliğinin sefasını sürmekte oldukça iyisin zaten.
Ne diyim? Tebrik falan.

Melodram

Bronz Üye
Öncelikle öhömm öhömm herkese merhabalar. Yine halk yine milli irade. İşte halk işte sonuç! (el sallamalar el sallamalar sağa yürüme el sallama sola yürüme el sallama)
2019 gibi fışşşt diye geçen bir yılı benim ayın üyesi olmamla kapamanız ne kadar büyük şans, yıl sonu bilançosu gibi her şeyi bana yüklediniz, ben kaldırabilirim diye tabii..
Başta bu an için çok inanan, çabalayan, son günlerde sağ kulvardan beni yarışa sokan Cheyenne beye teşekkür etmek istiyorum, kendisini büyük bir bedduadan kurtardınız. :p Ve tabii konu için Aze hanıma da teşekkürler efenim.
Nicomedia bey, sırada daha büyük hedeflerim var... bekleyin ve görün. :D teşekkürler.
Yazgı hanım teşekkürler efenim.
Kitapella mandalina güzeli diyen dillerine kurban olabilirim, çok tatlısın, teşekkür ederim.
Vague ahah evet ya turuncu olamadım ama olsun mor da tatlış gibi, kendimi mor lahana gibi de hissediyorum, ımm sirke ve limonla ne güzel olur :D sağ ol bebeğim <3
AsiveMavi teşekkür ederim *-*
Süreyya teşekkür ederim süri, taze teyze, yay burcu teyzesi pardon... :p
[mention=2]X[/mention] efenim çok teşekkür ederim ama alıntı+ butonunuz bozulmuş, haberiniz olsun, böyle manuel tek tek yazıyorum, emek emek.
Alper kabul et ki en sevdiğin üye benim, bunu kendine itiraf edememeni anlıyorum ama kabul etmiyorum... :p az iç de şu alıntı butonuna el at, mağduruz halkım ve ben.
No Pasaran çok sağ olun efendim.
Lupe daha mandalina sezonuna yeni geldik aşk olsun ama seni de portakal sorumlumuz yapabiliriz istersen, teşkuuurler.
Blackheart elbette yapacağım, halkın iradesine saygı duyup tebrik eden herkes için bir konuşmam olacak :p
Nef' kapanışı sempatik yapalım dediler herhalde, çok ince düşünmüşler, umarım yeni yıla birlikte sempatik bakabiliriz. <3
Başakcığım biliyorsun ki bu ay senin olacaktı, analık iznin sebebiyle bence bana geçti ama fark etmez hepimiz birimiz, birimiz yaylar için <3 kıvırcık mandalinan öpüyor seni.
diE evet tebrikleşiliyor, değişik bir aktivite bu da... sempatik üyelikten sonra ayın üyesi olarak görevimi tamamlamış hissediyorum, bir sonraki durak ne olur bilemiyorum.
sürekli en olursam sıkılabilirim tabii ama halkımız bunun dengesini sağlar diye düşünmekteyim, çok teşekkürler efenim. herkes kendi kalbinin sefasını sürsün bu ay, kapanışımız şahane olsun.
Anna Karenina teşekkürler anna hanımcığım, sizin renginiz daha güzel ama onu söyleyeyim de...
Xerath teşekkür ederim.

*
Galatasaray'ımın 1 puanı şerefine mutlulukla üşenmeden tek tek yazdım, kendimi tebrik ederek başka konulara geçiyorum.
Hep birlikte daha iyiye...-yersiz bi slogan oldu sanki bilemedim-

Alper

Yönetici
Genel Sorumlu
yine destan yazmış arkadaş ya! kendi kısmımı okudum gerisini okumadım. Halledicez

Melodram

Bronz Üye
yine destan yazmış arkadaş ya! kendi kısmımı okudum gerisini okumadım. Halledicez
halk üşenmeden oy vermiş, beni seçmiş, ben onların beni tebrik ettiği mesajlara yazmaya mı üşeneceğim?
işte bu yüzden kaybediyorsun alperella... halkın dilinden, isteklerinden, kalbinden anlayamıyorsun!
halledin efendim halledin, belki hallederseniz sizi severiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)