sohbet odaları

Arda Turan Galatasaray'a geri geldiğinde neler olur ?

Nicomedia

Bronz Üye
Arda Turan Galatasaray'a geri geldiğinde neler olur ?

Ara transfer döneminde Galatasaray'a geri dönmesine kesin gözle bakılan Arda Turan'ın 66 numara forma giyeceği düşünülüyor.

Siz gelmesini ister miydiniz?
Sizce Galatasaray'a geldiğinde ne gibi etki yaratır ?

• Beğen
Tepkiler: X

Bel far niente

Gümüş Üye
Geldiğinde ultrAslan'a tükürdüğünü yalatırlar, ben ve benim gibi düşünen taraftarlar Fatih Terim'den soğurlar, Galatasaray Fatih hocanın oyun evi değildir, Galatasaray bu ülkenin en başarılı kulübüdür ve bu takımda nice oyuncular jübile bile yapamadan gittiler, arda turan kim? milletin karısına laf atan, hastane basan, babası yaşında adamlara saldıran hükumet yandaşı bi futbolcu bozması, futbolun bıraktığı adamlardan arda. Açıkçası arda'nın Galatasaray'a katabileceği hiç bir şey yok, o yüzden böyle karaktersiz bir insana Galatasaray gibi bir kulüpte jübile yapma şansı tanınmamalı ama işte söz hakkı bize düşmüyor, Fatih'in elini öptü, onun için her şey bitti. Zaten başımızda bir Selçuk belası var, birde ardayı bela etmenin amacı ne olabilir? ayırca Galatasaray taraftarının Selçuk İnan'a olan sinirinin sebebi de ısrarla futbol hayatı bitmiş Selçuk'u oyuna dahil ediyor olmasıdır, sonuçta Selçuk kendi karar alıp oyuna kendini dahil etmiyor.

Fatih Terim tekrar Galatasaray'a geldiğinde burada konusu açıldığında şey yazmıştım "İyi Fatih geldiğine göre, arda'nın gelme şansı kalmadı, en çokta buna sevindim" yazmıştım şimdi yine arda belası başımızda. Kesinlikle arda'nın Galatasaray'a gelmesini isteyen insan Galatasaray taraftarı olamaz.

Ayn

Bronz Üye
Gelmesin. Mümkünse antrenör de gitsin..

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Futbolu Galatasaray’li Arda olarak birakmak istiyor, bos mukaveleye imza atacaktir. Oynamamayi sorun etmeyecektir, eskisi gibi ortaligi kastiracak bir gucude kalmadi. Fizigi tamamen bitik yari devrede toparlayamaz. Su var 30+ yasindaki Yusuf Simsek yari devre top oynayip sampiyon yapmisti BJK’yi. Gucunu ekonomik kullanabilirse fayda bile saglayabilir.

Bu adamin GALATASARAY camiasina verdigi bir zarar yok, klup tarihinin en yuksek bonservisini kazandiran adam hala. 115 yillik bir tarihten bahsediyoruz bunlar ufak tefek seyler degil.

Bir sansi hakediyor.

Son düzenleme:

Run

Özel Üye
Hemen her kurumda ve kuruluşta siyaset çok fazla etkin rol alıyor ülkede. Ve çok uzun zamandır da futbola bulaştı maalesef, herkes futbol kulüplerinin adını kullanarak bir yerlere gelip bir şeyler kazanıyor. Ne Fatih Terim nede Arda Turan Galatasaray kulübüne yakışan kişiler değiller. TV programından tutun da futbolcu ve taraftarlar da dahil her şey dizayn ediliyor bu ülkede. Arda Turan denilen adamın Galatasaray'a gelmesini bırakın ülke sınırları içerisinde dolaşması bile utanç verici.

Scottish

Kayıtlı Üye
ırkçılık yapan küfürbaz emre belözoğlunu tüm hatalarına rağmen efsane ilan eden fb taraftarı diğer yandan yıllardır hırsız dedikleri burak yılmazı kral ilan eden bjk, boş mukaveleye imza atarım diyen arda turanı istemeyen gs taraftarlarında fark var. hoş gelsin yakışırdı.

Bel far niente

Gümüş Üye
Galatasaray akademisinin girişinde yazan şu sözü hatırlayalım, Sizi buraya getiren yeteneğiniz, burada tutacak olan şeyse karakterinizdir.

Ayrıca, Atatürk'ün de dediği gibi, Ben sporcunun Zeki, Çevik ve Ahlaklı olanını severim.

Şöyle düşünelim 3 senedir top oynamayan Arda'nın Galatasaray'a katabileceği hiç bir şey yokken, kaybettireceği bir çok şey vardır, takım içi dengeyi kesinlikle bozar, taraftarı ikiye böler, gereksiz yer kaplar ve diğer kulüplere kesinlikle koz verir ama arda Galatasaray'a gelmezse kimse ah keşke arda şurada olsaydı demez, yani yokluğu hissedilmeyecek bir insanı neden istiyoruz bu kulüpte?

No Pasaran

Özel Üye
Sadece Galatasaray'da değil, hiçbir büyük kulüpte oynamaması gereken, sportif tüm alanlardan men edilmesi gereken zat. Yapacağı en iyi şey Acun ile Survivor'a katılması.
Karaktersiz, işini ciddiye almayan, maganda birinin futbol olarak katkı sunabileceği bir şey olsa da camiaya zarar verir.

Süreyya

Altın üye
Dergah-i Galatasaray.
Ne olursan ol, gel.

Fazla yükleniliyor Arda beye.
Masallah herkes süper.

Nicomedia

Bronz Üye
Başakşehir ile olan sözleşmesi feshedildi.
Adım adım geliyor. :)

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Valla baskan cok sert konustu, Fatih hoca yumusatti biraz, baskanin bu lafinin uzerine gelir mi? Burasi Türkiye, hersey olabilir.

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Ben şahsen gelmesini istemem bir selcuk bir arda nın oplduğu yerde gruplasma en üst düzeyde olur. daha unutulmadı arda nın milli takım ı prim yuzunden bıraktığı eğer fatih hoca o gecmısı unutup evet dıyorsa eyw. ama bir arda artık galatasaray a faydalı olamaz ..

Kitapella

Bronz Üye
Mustafa Cengiz Arda planlarımızda yok demişti ama, Terim ben olsam o cümleleri kullanmazdım gibi bir şeyler söyledi. Umarım böyle bir hataya düşmez.

Bel far niente

Gümüş Üye
Evet başkan çıkıp açıklama yapıyor Fatih hoca peşinden başkanı eleştiriyor...
Burası Galatasaray, burada her zaman en iyisi olmak zorundasın, 29 gol atan gomisi yolladık, 30 gol atan diagneyi beğenmedik, linnes gibi mücadele eden adamı köşeye oturttuk burada duygularla mı hareket edeceğiz? neymiş arda iyi bir Galatasarayliymis, öyle olsa kendisi çıkar derki benim Galatasaray'a katabileceğim bir şey yok, kulübe zarar vermemek adına gelmiyorum. Bende iyi bir Galatasaraylıyım, beni de oynatsınlar o halde? mesele iyi Galatasaraylı olmak değil ki, mesele iyi hizmeti edebilmekte.

Nicomedia

Bronz Üye
Biz ne kadar kötülersek kötüleyelim, bende Arda Turan'ın gerek mevcut formunu gerek karakterini beğenmeyen biriyim.
Ama bu adam Galatasaray'a gelip, eski günlerine dönmek için çabalarsa(her ne kadar inandırıcı olmasa da) ve bunu başarabilirse, bütün taraftara geçmişi unutturabilir mi? Asıl soru bu olmalı.
Buna benzer bir durum Burak Yılmaz'da da yaşanmıştı.
Beşiktaş'a dönmesini hiç kimse istemiyordu. Ama şimdi ne oldu?
Adam bir maç oynamasın çarşı hemen Burak Yılmaz tezahüratları yapar oldu.
Aynı durum Arda Turan içinde geçerli olabilir.
Çıkar bir iki maç iyi oynar, taraftarın gönlünü alır. Sonra da her şey unutulup gider.

Kitapella

Bronz Üye
Herkes gider Galatasaray kalır buna göre davranmak zorundalar. Arda gibi vizyonsuz bir insanın bu takımda işi yok.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 12)