Neler yeni

AreaS Web Designer Ücretsiz HTML Teması

AreaS

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar şimdi Http://Www.Kelebek.ORG' a tasarladığım HTML Temayı ücretsiz olarak sizlere Paylaşacağım Sitenize ücretsiz bir şekilde Kurabilirsiniz.

Dosyaları indirmeden önce ; Google üzerinden Bilgisayarınıza Notepad indiriyorsunuz.
İlk adım : Temayı Rar dosyasından çıkartıp Düzenleme alttaki anlattığım durum gibi düzenleyebilir, Harika bir temaya sahip olabilirsiniz
İkinci adım : İndirdiğiniz klasördeki temanın içerisindeki İndex.HTML Notepad ile açıp dosyasını Kelebek.ORG olan heryeri Kendi sitenizin isimlerini yazıyorsunuz.
Üçüncü adım : Temanın içerisindeki İMG dosyasına girip footer-logo ile logo bölümündeki logoları kendi logonuzu oluşturuyorsunuz.
Dördüncü adım : Sitenizin FTP sine girip Public.html in içersine kendi temanızı kopyalayıp, Bu temada işlemleriniz bitten sonra hepsini dosyanın içersine atıyorsunuz.

Ücretsiz ve kaliteli bir HTML temasını paylaşmakta Gurur duyuyorum herkeze iyi İF ler diliyorum. :coool:

Not : İndirdiğinizde temayı SİL diye çıkıyor tarayıcınızda lakin Sağ bölümde Tümünü Gör diyip Korumaya devam et dediğinizde Klasörü açıp temaya sahip olabilirsiniz.

İndirme Linki : https://www.dosya.tc/server21/y7d5vn/Kelebek.ORG.rar.html

Tema Görünümü

Kelebek.Org - Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet

Son düzenleme: