sohbet odaları

Armağan Çağlayan'dan Nagehan Alçı'ya olay sözler

Sanem

Yönetici
Üst Yönetici Yardımcısı
Televizyon yıldızı Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gazeteci Nagehan Alçı'ya "Ekranın antipatik yüzü" dedi.

Dobra paylaşımlarıyla adından söz ettiren televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, son olarak gazeteci Nagehan Alçı'yı hedef aldı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Çağlayan, Alçı'yı esprili bir dille eleştirerek antipatik bulduğunu söyledi.

"TESPİTLERİ TUTMUYOR"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bugün Maltepe'de miting yapmasıyla ilgili köşe yazısı yazan Nagehan Alçı, "İmamoğlu'na zarar verecek" dedi.

Armağan Çağlayan, Alçı'yı bu yazısından dolayı eleştirerek şunları söyledi: "Bir tek tespitinin dahi bugüne kadar tutmuşluğu yok ama, ben seviyorum kendisini.

Çünkü O ekrana çıkmasaydı, ekranların en antipatik yüzü olarak ben anılacaktım! Allah'tan ekrana çıktı da ben yırttım.

Alinti

Run

Özel Üye
Nagehan Alçı kadar antipatik ve gereksiz birisi yok ekranlarda, bir kaç kişi daha var at başı olur. Yakın bir dönemde umarım temizlenir bu kişilerden yazılı ve görsel basın. Televizyon izleme kültürü kalmadı insanlarda.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)