sohbet odaları

Artık iyileştim, Blumia'yı anlatabilirim

Beste

Bronz Üye
Katılım
5 Mayıs 2019
Mesajlar
1,031
Puanları
63
Konum
Gökyüzü
Tepkime puanı
134
Cem Boyner'in ikiz kızları Elif ve Ayşe Boyner'in 21 yıldır blumia (yediklerini kusma) hastalığıyla mücadele ettiği ortaya çıktı. Bu rahatsızlığa çare bulmak için dünyaca ünlü bilim insanı Dr. Joe Dispenza'nın terapi merkezine giden Elif Boyner, yaşadıklarını Dispenza'nın Youtube kanalında anlattı.


Işte Elif Boyner'in anlattıkları...
Bir ikiz kardeşim var ve şu an 34 yaşındayız. 21 yıldır yeme bozukluğu blumia ile mücadele ediyoruz. Bunu yüksek sesle söylediğime inanamıyorum çünkü bundan bahsetmek çok utanç vericiydi.

Ama artık iyileştim ve bu rahatsızlıktan söz etmem de kolaylaştı. Blumia ile savaştığımız 21 yılda, tüm terapi yöntemlerini denedik.

Ama hiçbiri pek etkili olmadı. Bir de şöyle bir sorunumuz vardı: İkizimle birimizin durumu iyiye gittiğinde diğeri kötüleşiyordu. Bu sadece blumia'da değil, iş ve ilişki gibi konularda da böyleydi.Bir arkadaşım beni Dr. Joe Dispenza ile tanıştırdı. 'Kaybedecek bir şeyim yok, neden denemeyeyim ki?' dedim. Kardeşimin de benimle birlikte bu terapiye katılmasını istedim. Çünkü ben iyileşirken onun dibe vurmasından korkuyordum. Bana 'Sen yap, neler olacağına bakalım' dedi.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst