sohbet odaları

Aşk-ı Memnu'nun efsane karakteri Bihter Ziyagil ölüm yıl dönümünde sosyal medyada TT oldu

Zeytin

Özel Üye
Bir döneme damgasını vuran Aşk-ı Memnu dizisinin sevilen karakteri Bihter Ziyagil, ölümünün 9'uncu yıl dönümünde Twitter'da TT oldu.

Bir dönemi kasıp kavuran, replikleri ezbere bilinen Aşk-ı Memnu dizisinin efsane karakteri Bihter Ziyagil'i takipçileri ölümünün 9'uncu yılında unutmadı. Sosyal medyada Bihter Ziyagil hashtagi ile binlerce mesaj atıldı.

GELENEK HALİNE GELDİ
Güzel oyuncu Beren Saat'in hayat verdiği Bihter Ziyagil karakteri, dizinin finalinde hayatına acı bir şekilde son vermişti. Bu ölüm, dizinin sevenlerini öylesine üzmüş ki Bihter Ziyagil karakterinin vefatı ölümünün 9'uncu yıl dönümünde unutulmadı.

TWİTTER'DA TT OLDU
24 Haziran 2010'da final yapan dizideki Bihter Ziyagil karakteri, bugün Twitter'da TT oldu. Sevenleri başsağlığı dilemeyi ihmal etmedi. İşte Twitter'da dönen paylaşımlardan bazıları...

sondakika.com​

Justice

Bronz Üye
Ne kadar saçma sapan insanlar olduk. Sanki tarihimizin degerli bir sahsiyetiymis gibi, insanlığa bir yararı varmis gibi yıldönümü diyip paylaşmak bunun uzerine konuşmak saka gibi.

Kitapella

Bronz Üye
[emoji1652] Sorsan büyük dedelerinin ölüm yıldönümünü bilmezler. Onu bırak ailelerinin tarihçesini bilmezler ama diziler konusunda fil hafızası taşırlar. Ondan sonra biz neden gelişemiyoruz, neden uzaya gidemiyoruz? Bunlar ülkenin zeka seviyesini dibe çektikçe hiç bir şey yapamazsın. Çünkü arkalarından gelen neslinde zekasını çürütüyorlar naneler.

EsiLa

Kayıtlı Üye
yine damlıyorsun Ay :)
ama ıslanan yok neyse sen õldüğün zaman õlüm yıl dõnümünü esekherifle birlikde beyaz sarap eslîğinde kutlucaz
Allah ölmüşlerine kavuştursun diyip kaçıyorum :kac:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Justice

Bronz Üye
ama ıslanan yok neyse sen õldüğün zaman õlüm yıl dõnümünü @essekherifle birlikde beyaz sarap eslîğinde kutlucaz
Ne kadar samimi, ne kadar fantastik bir dua. "sağol kuzumm allah razı olsundu"
Bir şeyi kırk kere söylesen olurmuş. Hadi inşallah.

esekherif

Bronz Üye
ama ıslanan yok neyse sen õldüğün zaman õlüm yıl dõnümünü esekherifle birlikde beyaz sarap eslîğinde kutlucaz
Esilacığım korku filmlerinde beş dakikada bir sürekli ip atlayan kız çocuğu gibisin korkutuyorsun beni.

Bahtiyar

Bronz Üye
Hikayesine saygım var ama o diziyi sevemedim hiç.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)