sohbet odaları

Babam bana dedi ben çocuklara :D

Perii

Altın üye
Şimdi bugun babam arabamı yıka diye tembihledi beni giderken :D Bende off pufflayarak yıkıyorum arabayı çocuklarda yanımda onlarada kızıyorum bagırıyorum uzak durun ıslanacaksınız diye neyse dışını güzelce köpüklü sualn yıkadım duruladım :) Şimdi geldik içini yıkamaya deminki bagırdım çocuklar ( 8 yasındaki komşu çocugu mustafa ve 9 yaşındaki kız kardeşim ) onlar hala arabanım yakınlarındaydı dedim onlara siz arabanın camlarını silceksiniz yerleride sileceksiniz ben köpüklettim fırçalatdım onlarda bir güzel elleriyle temizlediler:D Hanginiz daha güzel temizleyecek diyede birde bunlara gaz verdim :D öyle güzelce temilediler :D Mustafa daha iyi temizledi onuda diyeyim :D
Sonra dedim çocuklara arabayı temizlediğiniz için size salçalı makarna edecem :) Ettim dedim biraz da pul biber koyayım öyle işte sofrayı kurdum yiyordular ama meger acı olmuş 2 kaşık yedi kız kardeşim bıraktı sonra mustafaya diyom yiyeceksin acı değil ha izin vermiyordum yemek yiyene kadar çıkmasını bir içeri gittim kaçtı çocuk :D
Bende şimdi tadına baktım gerçekten acıymış :zuha: Ödül yerine çocuklara ceza verdim :D​

ide@list

''Sonsuza kadar''
Bronz Üye
Helal sana canım, iyi ödüllendirmişsin, teşvik yöntemin mikemmel...:zuha:

Perii

Altın üye
Helal sana canım, iyi ödüllendirmişsin, teşvik yöntemin mikemmel...:zuha:
Ben severler sanmıştım canım mustafayı görsen nasıl kaçıyor çabucak ayakkabılarını giydi kaçtı :D Sag tarafını birine sol tarafını birine verdim :D

fLayer

Kayıtlı Üye
Beyin bedava iyiymiş :D

ide@list

''Sonsuza kadar''
Bronz Üye

Ben severler sanmıştım canım mustafayı görsen nasıl kaçıyor çabucak ayakkabılarını giydi kaçtı :D Sag tarafını birine sol tarafını birine verdim :D

Duman etmişsin çocukları...:zuha:

İnterlude

Kayıtlı Üye
Yazık ya cocuklara.. ne umdular, ne buldular :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)