sohbet odaları

Bahane Paparazziden Kaçamadılar

R

Restful

Guest
Uzun zamandır gözlem yapan paparazzicilerimizden aldığımız bilgiler dahilinde yeni flaş haberlerimizi hazırlamış bulunmaktayız. Forumbahane üyeleri ne kadar kendilerini saklamak isteseler de uzman kadromuz sayesinde hepsini yakalamayı başardık.

Dün *Kei arkadaşımızın avatarına koyduğu fotoğraf sonucunda forum üyelerimiz şaşkınlığını saklayamadı işte o anlardan kameramıza yansıyanlar.

pan Aggressive Hatem

*Kei ise verdikleri tepkiye olan şaşkınlığını gizleyemedi ve ne varda öyle bakıyorsunuz bakışı atmaktan kendini alamadı

Onlar şaşıra dursunlar diğer bir köşeye baktığımızda dedikodu yapan iki kankayı yakalamış bulunduk :kiki:
Ahh bu kankalar ortalığı karıştırır:p
iFt nin anlattıklarından sonra şaşkınlığını gizleyemen SiyahBeyaz

Son zamanlarda gözümüze çarpan bir diğer konu ise Hüma ile Classiicin atışmalarıydı.Hüma artık dayanamamış ve kameraların onu çektiğine aldırmaksızın geçirivermiş :T:Ve o anda yeter be diye çığlık attığı gözlerden kaçmamış.Bu hatuna karşı dikkatli olmak lazım:T:

Uzun zaman uzaktan yakınlaşmadan sonra birbirine yakınlaşan ReSTFuL yani ben :p ve Mira birbirleriyle dertleşirken görüntülendi.Bizi de eklemeden edemeyeceğim

Forumda kızlar çok olurda kulaktan kulağa haber yayılmadan olur mu :p
Kızlarımız bir şeyler duymuşlar ve birbirlerine yetiştirirken forumbahane kameralarına yakalanmışlar.

AliceWonder Soğuk Kahve Gazel YareN pietà

pietànın duydukları karşısındaki şaşkınlığı herkesi şok etmeye yetecek cinstendi :kiki:

JaCk Sporrow uzun süredir forumda pek aktif olamayan @feverena forumda olan biteni anlatırken kameraya bakış atmaktan kendini alamadı :p

Akay tavlada herkesi yendikten sonra işi iletletti ve satrançta da herkesin ifadesini almaya başladı :p

Fulya ve Elysion da kendilerini saklayamadılar. Ne konuşuyorsunuz fısır fısır bakalım :p

Ahmosis ve Yekta gözlerden uzak yerde geleceklerine dair planlar yaparken kameralara takıldılar.

mahruyan ve KaranLIK aman kimin eli kimin cebinde bize ne diyerek kendilerini düğün hazırlıklarını yapmaya adadılar.Yorulunca ise biraz uzanıp dinlenmeye karar verdiler.Bizden kaçar mı kaçmadı :p

Lethem ve ben elimize ulaşan resimler ve dedikodular sonucunda bir çok şeyin aslını öğrenince hem dedikodu yapmaktan hem de gülmekten kendimizi alamadık.O arada kameralar bize de dönmüş ve bizde yakalanıvermişiz :hih:

Tüm bunlar olurken forumda iki kişi var ki ne etliye ne sütlüye hiç bir şeye karışmayan ve bunlar ne yapıyorlar diye şaşıran isimler onları da eklemeden geçemeyeceğim.
Leventin o kadar derdim var amaaan bunları mı düşüneceğim dönsün dünya umurumda değil bakışı

Ve deeee
Directorun hayatta çok daha önemli şeyler var böyle şeylerle niye uğraşıyorsun bakışı

Diğer sayıda farklı dedikodularla buluşmak dileği ile :hi:
Forumun bu bölümü epeydir sessiz kalmış azıcık renk gelsin dedim :cici:
Maksat makara olsun azıcık :p
Etiketlemelerden rahatsız olan arkadaşlar varsa kaldırabilirim.​

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Emeğine saglik canim cok eglenceli olmus :D

pietà

Gümüş Üye
hep en son bana geliyo dedikodular :D

Tibet

Bronz Üye
nasıl bi bakıştır o öyle :D gülmekten ölücem ya:zuha:

güzel olmuş eline sağlık ReSTFuL

F

Fenerbahçe

Guest
ReSTFuL bitanem nasıl bi dedikoduysa keyfimize diyecek yok. :D Ne anlatiyordun acaba? :srl: :kiki:

iFt

Platin Üye
ReSTFuL kardeşin çok yoğun bu ara :/ şaşırtamıyorum :D

Kei

Bronz Üye
ahahaha ReSTFuL Selfie yapalım dedik olay oldu artık üstlü selfie yapıcam üstsüz oruç bozuyormusum eheh

R

Restful

Guest
Artık güncel haberleri bu bölümden takip edebileceğiz paparazzi çok boş bırakılmış eteklerdeki taşları dökelim :p :kiki:

M

mahruyan

Guest
Yani Biz Kimsenin Etlisine sutlusùne Karismayiz. En Naif Ben ve askim :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)