sohbet odaları

Başörtüsünü çıkaran Hanife Gürdal'dan "İç çamaşırın belli oluyor" diyen takipçisine olay cevap

Zeytin

Özel Üye
Katılım
9 Nisan 2019
Mesajlar
5,403
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
3,980
Başörtüsünü çıkartarak birden magazin gündemine oturan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, takipçisine verdiği cevapla olay oldu.

Yayınlanması yasaklanan Esra Erol ve Zuhal Topal'ın izdivaç programlarıyla ünlenen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde başını açtığını duyurmuştu. Radikal bir kararla başını açan Gürdal sosyal medyada da eleştirilerin hedefi oldu.

"SÜDYENLE GEZECEĞİM VAR MI PROBLEM"

Kendisine yeni bir sosyal medya hesabı açan gelin adayı, sık sık paylaşımlar yapıyor.Gelin adayı, "Sadece başımı açtı vücudum hala kapalı, usturuplu giyinmeye devam ediyorum" diyerek açıklama yapmıştı. Gürdal, yaptığı son paylaşımında iç çamaşırının belli olduğunu söyleyen takipçisine sert çıktı. Gürdal, "Sütyenle gezeceğim var mı problem" cevabını verdi.

"İSLAMİYETİ ÇOK GÜZEL TEMSİL ETTİM"

Sosyal medya hesabından neden başını açtığını açıklayan Hanife ayrıca eleştirilere de cevap verdi Hanife konuyla ilgili, "Bugün kendime uzunca sordum ben kimim diye. 'Ben bu giyimim ile mutlu muyum?' diye sordum. Uzunca bu kararı düşündüm. Hayat benim hayatım. Karar benim kararım. Benim ailem komple muhafazakar. Ben kötü örnek olmuyorum. Konu inancımla alakalı değil. Konu daha güzel görünmek değil. İslamiyet çok güzel temsil ettiğimi düşünüyorum. Ben sadece daha fazla tesettürlü kalamayacağımı anladıktan sonra kararımı verdim." demişti.sondakika.com​
 
  • Beğen
Tepkiler: X

Absent

Bronz Üye
Katılım
21 Nisan 2019
Mesajlar
1,648
Puanları
93
Konum
Kocaeli / Gebze
Tepkime puanı
1,953
Bence bu yolda asla yanliz değil.. Onun gibi ne muhafazarkarlar var. Bu sadece biraz daha cesaret almış olanı. Başörtüsüyle her gece bir barda gezerek ve televizyon kanallarında koca arayarak çok güzel temsil ettin islamiyeti haklısın. İyice düşünce gündemden tekrar prim yapmak için çıkar türbanını yeni koca adayları ara :D
 

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Katılım
23 Mart 2019
Mesajlar
5,151
Puanları
93
Konum
İzmir
Tepkime puanı
6,904
Ee yani? Vasifsiz, bombos insanlar. Bu bir haber degeri tasiyormu?
 

Independent

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Mayıs 2019
Mesajlar
869
Puanları
73
Tepkime puanı
844
Ama benim ailem komple muhafazakar.. Nasıl da kılıf hazırlıyorlar, nasıl da alçalıyorlar.
 

esekherif

Bronz Üye
Katılım
25 Mart 2019
Mesajlar
2,168
Puanları
93
Tepkime puanı
2,302
"bizler bilginin sürekli arttığı ama irfanın sürekli azaldığı bir dünyada yaşıyoruz."
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst