sohbet odaları

@bel far niente @run Birebir Tartışma Alanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Run

Özel Üye
Bir de bu ekip olarak gidip gelenler var ahahaha. Eskiden sevgilisi ile chat sitelerine aynı anda girip çıkanlar vardı, neyse ben de sevgilim olunca nickini imzama yapacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Run

Özel Üye
Run hayatına hiç kadın girmediğini düşünmeye başlıyorum, sürekli bi kadınlara ve çiftlere sarman beni bunu düşünmeye itiyor...
Ablan dan (melo) izin aldın mı yazarken, birazdan gelip fırça atar bak. Senin gibi erkeklerden hoşlanmıyorum ne yapayım kardeş.

Son düzenleme:

Bel far niente

Gümüş Üye
Ablan dan (melo) izin aldın mı yazarken, birazdan gelip fırça atar bak. Senin gibi erkeklerden hoşlanmıyorum ne yapayım kardeş.
İşte tam olarak bahsettiğim şey buydu, kızın adı bile geçmediği halde buradan ona sataşma gereği duyman, sence de zavallı bir çırpınış değil mi bu ya?
Benim gibi erkeklerden kasıt ne onuda biraz açarsan, kendimi tanımak isterim çünkü sen beni benden daha iyi tanıyor gibisin...

Run

Özel Üye
İşte tam olarak bahsettiğim şey buydu, kızın adı bile geçmediği halde buradan ona sataşma gereği duyman, sence de zavallı bir çırpınış değil mi bu ya?
Benim gibi erkeklerden kasıt ne onuda biraz açarsan, kendimi tanımak isterim çünkü sen beni benden daha iyi tanıyor gibisin...
Kardeş buradan sana ekmek çıkmaz, kendi yazdığın ile çelişen birisin. Seninle neyin tartışmasını yapayım :) benim hakkımda atıp tutup, sonra da ben laf deyince beni benden iyi tanıyorsun falan diye ağlıyorsun. Vasat altı sohbetine benim nicki yazma, dahil olmak istemiyorum.

Bel far niente

Gümüş Üye
Kardeş buradan sana ekmek çıkmaz, kendi yazdığın ile çelişen birisin. Seninle neyin tartışmasını yapayım :) benim hakkımda atıp tutup, sonra da ben laf deyince beni benden iyi tanıyorsun falan diye ağlıyorsun. Vasat altı sohbetine benim nicki yazma, dahil olmak istemiyorum.
Kendimle mi çelişiyorum? ahahahah senin tavırların ortada, açtığın konular, alakalı, alakasız attığın postlar ortada içinde garip bi öfke, çekememezlik var sürekli bunu dışa vuruyorsun ben bundan bahsettim seni tanıdığımdan falan bahsettiğimi hatırlamıyorum? ama sen, senin gibi erkekler deyince beni tanıyorsun diye düşündüm...

Kıyamam, küstürdüm cancağızımı...

Run

Özel Üye
Kendimle mi çelişiyorum? ahahahah senin tavırların ortada, açtığın konular, alakalı, alakasız attığın postlar ortada içinde garip bi öfke, çekememezlik var sürekli bunu dışa vuruyorsun ben bundan bahsettim seni tanıdığımdan falan bahsettiğimi hatırlamıyorum? ama sen, senin gibi erkekler deyince beni tanıyorsun diye düşündüm...

Kıyamam, küstürdüm cancağızımı...
Kardeş Bilal'e anlatır gibi anlatayım. Senin gibi "erkeklerden" hoşlanmıyorum. Kadınlardan hoşlanıyorum ve onlarla ilgileniyorum. Tabi yazdığım şeyi anlamak için biraz kafanın çalışması gerek. Sen bir kaç kişiye seslen beğeni falan atsınlar yazdıklarına :)
Açtığım konular veya yazdıklarım hoşuna gitmiyorsa "rapor" edeceksin çocuk. Yönetim de bakacak gereğini yapacak, uygunsuz konu ve yorumları zaten siliyorlar.
Öfke ve çekememezlik :) kimi mesela yada neyi, beğenmiyorsun gelip yorum yapıp okuyorsun, üstelik durduk yere nickim yazıp laf atan senin. Bir sorunun varsa özelden konuşalım PM at konu dışı mesajlaşma oluyor, daha fazla yazıp durma konuya. Ne dediğini bilmiyorsun.

Bel far niente

Gümüş Üye
Kardeş Bilal'e anlatır gibi anlatayım. Senin gibi "erkeklerden" hoşlanmıyorum. Kadınlardan hoşlanıyorum ve onlarla ilgileniyorum. Tabi yazdığım şeyi anlamak için biraz kafanın çalışması gerek. Sen bir kaç kişiye seslen beğeni falan atsınlar yazdıklarına :)
Açtığım konular veya yazdıklarım hoşuna gitmiyorsa "rapor" edeceksin çocuk. Yönetim de bakacak gereğini yapacak, uygunsuz konu ve yorumları zaten siliyorlar.
Öfke ve çekememezlik :) kimi mesela yada neyi, beğenmiyorsun gelip yorum yapıp okuyorsun, üstelik durduk yere nickim yazıp laf atan senin. Bir sorunun varsa özelden konuşalım PM at konu dışı mesajlaşma oluyor, daha fazla yazıp durma konuya. Ne dediğini bilmiyorsun.
Buradan bakınca sen bilo gibi duruyorsun, diyelim ki erkeklerden hoşlanıyorum neden hayatıma senin hayatına giren kadından daha fazlası girdiğini düşünüyorum acaba? Eğer bu senin kafanın çalışan haliyse, vay haline. Ne oldu, birileriyle tartıştığında karşı tarafın fikirlerinin daha baskın olması ve başkaları tarafından destekleniyor olması seni üzüyor mu yoksa? o yüzden mi beğeni muhabbetini açmak zorunda hissettin kendini? kendi adıma konuşmak gerekirse öyle bir takıntım yok, senin varsa senin için bir kaç menşın atıp yorumlarının beğenilmesini sağlayabilirim...
Öfken seni ciddiye almayan kadınlara, çekememezliğin sevgilisiyle gözünün önünde muhabbet edip, eğlenen insanlara. İnkar etmenin bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum ama tabi ki inkar etmek sana yakışacak bir tavır, sonuçta herkesin benimle bu konuda hem fikir olduğuna eminim.

Senin konularına yorum yaptığımı da hatırlamıyorum, belki bir belki iki ama hiç birinde senin zavallı fikirlerine katıldığımı söyleyemem. Durduk yere değil, artık can sıkmaya başladığını düşündüğüm için fikrimi beyan etmiştim kaldı ki forumlarda bunun için yok mu zaten? Sorunumda yok açıkçası.

Run

Özel Üye
Foruma bir tane konu açtın onda da "ban" yedin. Üstelik bir kadına uygunsuz söylemler yüzünden. Hala gelmiş burada konuşuyorsun.
Herkes kelimesinin anlamını bilmeyen biriyle ne konuşacağım. Hemen herkes yazman gerekiyor, nereden biliyorsun herkesin seninle aynı fikirde olduğunu. feveran benim bu adamla bir işim yok, sorun ve problem de yok, çözülecek bir şey de yok. Benim nicki bir daha yazmasın yeter.
Benim nickim geçtiği için ilk mesaj da cevap hakkım kullandım hepsi bu.

Bel far niente

Gümüş Üye
? oyunum bitsin döneceğim, muhtelemen 45 dakika sürer.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Problemlerinizi cozmeniz icin konu birebire altarilmistir. Kurallar belli. Run Bel far niente

Run

Özel Üye
Herhangi bir problemim yok, nickim geçtiği için cevap hakkımı kullandım. İlk attığı mesaj silinmiş olsa cevap hakkım olmazdı, yöneticiler önce bunun takibini yapsın. İyi forumlar.

Bel far niente

Gümüş Üye
Foruma bir tane konu açtın onda da "ban" yedin. Üstelik bir kadına uygunsuz söylemler yüzünden. Hala gelmiş burada konuşuyorsun.
Herkes kelimesinin anlamını bilmeyen biriyle ne konuşacağım. Hemen herkes yazman gerekiyor, nereden biliyorsun herkesin seninle aynı fikirde olduğunu. feveran benim bu adamla bir işim yok, sorun ve problem de yok, çözülecek bir şey de yok. Benim nicki bir daha yazmasın yeter.
Benim nickim geçtiği için ilk mesaj da cevap hakkım kullandım hepsi bu.
Bir kadına uygunsuz söylemler dediğin şey "Beni tatlı buluyor, ya multi, yada meczup yhaaa .s.s" diye şaka yapmamdı, ayrıca ban yememin sebebi bu değil sözde X'e hakaret etmiş olmamdı ki öyle bir şeyde olmamıştı, x'in evhamları işte (aman diyim birde x ile birebir açmayın) kaldı ki bahsi geçen üyenin bu şakadan rahatsız olmadığına da hala inancım tam ( :
Takıldığın şey bu mu? neredeyse herkes yerine, herkes yazmam mı? bu basit kelime oyunları ile mi kendini ispatlayacaksın? :D Benimde seninle sorunum yok ama sürekli şu ulaşamadığın ciğere murdar deme huyun beni benden alıyor, buna tepki göstermiştim ayhh çok sinirleneceğini bilsem der miydim cancağızım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 8)