sohbet odaları

ben küçükken..

' λµяa

Kayıtlı Üye
evdeki kuşu boğarak öldürmüştüm. :'( şimdi gündemdeyken benim de içimde kalmasın bari:'(

AY NEYSE SIKILDIM olayı detaylı anlatayım. 6 yaşlarındayken evde elektrik gitmişti, kuş da kafesinde değildi. elime konunca panikledim avucumun içine aldım. biraz sıkı tutmuşum sanırım, ölmüştü. KAZARA ÖLDÜRDÜM YANİ LAN KESİN VURMAYI!!1 Bİ YERDE NEFSİ MÜDAFAYDI, ELİME KONUNDA KORKMUŞTUM!:'(

ykslmzrk

rüsva-yı âlem
Kayıtlı Üye
nasıl boğdun?

malumatfuruş

Gümüş Üye
ama psikolojik sorunları vardı o dönem çok da büyük bi olay değil bence. üstüne varmayın. :/

ykslmzrk

rüsva-yı âlem
Kayıtlı Üye
güvercinleri de tekmeliyorum arada. zaten allah güvercinleri neden yaratmış hiç anlamıyorum.:/
bak sana bi hikaye anlatayım. ben 6 veya 7 yaşındayken bi kuşum vardı. adı lacivertti. kendi de lacivertti. bi gün bunu kafesinden çıkardım oynasın diye. o sırada pis bir kedi kuşumu yedi.
günler sonra öğrendim ki kediyi biri bulmuş. karnını kesip bağırsaklarını çıkarmış. ölmeyince kafasına damacanayla vurmuş.

ALLAH'ın adaleti işte.

Lena

Gümüş Üye
nasıl yaparsın, senin annen baban yok mu la......

Stauffenberg

Gümüş Üye
kuşun annesini babasını hiç düşünmedin mi?

Eugène

Bronz Üye
Gündemde olandan kasıt Can Aksoy meselesi galiba. "Tadında bırakın, hassas bir konu" diyeceğim de, şimdi tavır alırsınız. Neyse güzelmiş, paylaşım için teşekkürler kardeş. ehe.

' λµяa

Kayıtlı Üye
Gündemde olandan kasıt Can Aksoy meselesi galiba. "Tadında bırakın, hassas bir konu" diyeceğim de, şimdi tavır alırsınız. Neyse güzelmiş, paylaşım için teşekkürler kardeş. ehe.
yok la biz niye senin gibi eften püften konulara tavır alalım. :p ama yine de baltalama konuyu, tşk kardeş.^^

Eugène

Bronz Üye
Aşk olsun, biji 'kart kurt' serok; ben öyle bir insan mıyım? Ricalar bizden. Bu arada naaaaahhh size özerklik, size naaaaahhh özerklik...

' λµяa

Kayıtlı Üye
anladığım tek şeye cevap vericem "kesinlikle öylesin" :p ama biji serok kart kürt dediğine göre de bi ahmet kaya dinliyim.

Eugène

Bronz Üye
Beni toplum içinde övme. Ali Kınık açtım ben de, sonra da mehteran, Genç Osman falan dinlerim herhalde. malumatfuruş cibinliği ne yapıyor, arada ver ağzına, yüzüne zopayı, şımarmasın kerata.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)