sohbet odaları

Berna Laçin, Binali Yıldırım göndermesiyle sosyal medyada gündem oldu!

Zeytin

Özel Üye
Katılım
9 Nisan 2019
Mesajlar
5,403
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
3,986
Ekranlardan bir süredir uzak kalan oyuncu Berna Laçin, Binali Yıldırım'ın "Vatandaşlarımız bilsin biraz teknolojiyle aram iyidir, bu internet altyapısını biz yaptık." gönderme yaparak çok konuşuldu.

Siyasi paylaşımları nedeniyle bazı kesimler tarafından beğenilen bazı kesimler tarafından ise yerden yere vurulan Berna Laçin, sosyal medya hesabından paylaştığı Binali Yıldırım fotoğrafıyla çok konuşuldu.

"FARE TUTUŞUNU GÖSTER"

Binali Yıldırım dün akşam Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldiği programda, "Vatandaşlarımız bilsin biraz teknolojiyle aram iyidir, bu internet altyapısını biz yaptık" açıklamasını yapmıştı. Berna Laçin'de Yıldırım'ın bilgisayar faresi tuttuğu fotoğrafını paylaşarak, "Fare tutuşunu göster sana teknolojiyle ilişkini söyleyeyim." ifadelerini kullanarak Binali Yıldırım'a gönderme yaptı.sondakika.com​
 

Kitapella

Bronz Üye
Katılım
26 Nisan 2019
Mesajlar
3,575
Puanları
93
Konum
İstanbul
Tepkime puanı
2,130
Bir yöneticinin teknolojiyi çok iyi kullanıyor olması değil, teknolojik adımlar atılmasına imkan sağlamasıdır asıl önemli olan. Oturup bunu konuşan yok tabi. Böyle basit bir dili sanatçının kullanması bu ülke için bir leke.
 

yoSun

Prenses Üye
Katılım
12 Nisan 2019
Mesajlar
1,197
Puanları
93
Konum
Beşiktaş
Tepkime puanı
1,077
Bence maşa olarak kullandirtmaya devam etsin kendini kendi olmadi olamayacak amcasi ne derse onu yapan biri :)
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst