sohbet odaları

Bir alışveriş itirafı

Santiago

Bronz Üye
Bundan yaklaşık 2 hafta önce İstanbul'a ablamları ziyarete gitmiştim , ablam ve eniştem çalıştığı için , hafta içi birgün bir AVM de buluşma kararı aldık.Bende o sırada o AVM ye 1 saat önce gelip alışverişimi yapcaktım.Sözleştiğimiz gibi ben 1 saat öncesinden o AVM deydim.Alışveriş yaptığımda çok zorda olmadığım sürece kabine girip denemem (t-shirt , sweet , eşortman altı vs.. gibi şeylerde) genelde hep aynı mağzalardan giyindiğim için bedenleri uyumlu olur.Neyse Eşortman altı almam lazımdı eskimişti evdekiler , bir mağazaya girdim beğendim güzel birşey denemeden aldım , sonra başka bir mağazaya girdim t-shirt seri soru indirimi vardır diye orada da bir eşortman altı beğendim onuda aldım , çok hoşuma gitmişti.Tabi onuda denemeden aldım.Neyse alışveriş sonrası eve geldiğimizde , dedim ben bunları bi deneyim :) aldığım diğer şeyleri giydim gayet güzel oldu , en son eşortman altlarına geldi , ilk aldığımı denedim gayet güzel ve rahattı.İkinci aldığımı denedim , onda bi sıkıntı hissettim :D Ön tarafı bir garip geldi bana rahat edemedim , bel tarafında da bi sıkıntı vardı zaten , dedim herhalde yanlış giydim bunu diğer tarafını değiştirdim sıkıntı yine aynı , ki diğer tarafının arka taraf olduğu zaten belli , tek cep var yani :D Sonra neyse ben yine ilk düz tarafını giydim , ablama dedim abla bu niye böyle bi bak diye.Kız eşortmant altı almışsın sen dedi :D:D :zuha:

Siz siz olun denemeden birşey almayın :D

Sonya

Gümüş Üye
Hahaa böyle bişey benimde başıma geldi ben koşa koşa gidip değiştirmiştim :D evet doğru dedin denemeden almayalım alanlarıda uyaralım dimi :D

Perii

Altın üye
ablana hediye etseydin eşertman altlığını bari :D erkek kzı farkeder mşi ki nealakaysa :D

Santiago

Bronz Üye
Eve yatılı gelenler giyer ya :D Ablamın boyuna olmazdıki

Yarmagül

Altın üye
Beğendiysen hiç kimseye verme evde giy ne zararı olucak :zuha: Gıcıh ilk anlattığında gül gül öldüydüm .:D

dilemma

Kayıtlı Üye
evet evet hatırlıyorum bunu ben..ölmüştük gülmekten..:D

Yarmagül

Altın üye
Valla güzeldi.. :D Denize atasım geldi seni .:D

Santiago

Bronz Üye
O zayıf kız kurtarırdı beni :D yeni Iphone almış amca kesin kaydedirdi o anı , haberlere çıkardık akşam :zuha:

Boone

Kayıtlı Üye
Denemek ayrı bir olayda onu bir kenarıya bırakalım. Kardeşim bayan reyonuna girdiğini de mi farketmedin :P

dilemma

Kayıtlı Üye
sahlep içermiydiniz?sıcak sahlep var...:D

Yarmagül

Altın üye
O zayıf kız kendini kurtarsın ilk önce bi :haha: ay onu deme hiç len 1 saat geçti aradan biz üşüdük donduk aşşağı indik adam yine aynı vaziyet elinde Iphone,öhh dedik .:D Çok ilginç insanlar vardı ya ,bütün enteresan insanalrı bir gemiye toplamışlar gezdiriyolardı işte :haha:

:dilemma ,bebem o günden sonra salepden soğudum zaten ,neydi o :haha:

ßaşak

Altın üye
:zuha::zuha::zuha: bana yolla bari :zuha: bayılızaaiiim yaaa :zuha:bide benim bçak olayımla dalga geçtin saatlerce :zuha: sen benden çok iyisin çnk:zuha:

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)