sohbet odaları

Bir garip.

diE

Bronz Üye
Merhaba yorumcular,
Dün gece saatlerce beni uykusuz bırakan ve etkisi hala süren rüyama sizden bir yorum istemeye geldim.
Ayrılmış olduğum eski ‘eşim’ biriyle evlenmiş, ben bunu biliyormuşum ama o benim bildiğimi bilmeden benimle görüşmek istedi.
Yanına gittim, önce kısa bir yolculuk yaptık sonrada upuzun dönemeçli bir merdivenden aşağı indik.
Aşağıda yeni evlenmiş olduğu kocası da vardı.
Kuzenlerim ve ben sözde hep beraber kahvaltıya gitmişiz.
Ben bir dakika diyip yanlarından ayrılıyorum ve yeni eşine gidip yol boyu elele tutuştuğumuzu hatta beni öptüğünü söylüyorum.
Saçma sapan bir rüyaydı, etkisinde kalmış olabileceğim bir durum olmadı, sadece bir kaç duble rakı hepsi bu.
Umarım hayra yorarsınız W Anna Karenina

Son düzenleme:

W

Platin Üye
Sevgili diE eski esi dusunuyor akliniza hep takiliyorsa eski anilar, bu bilincalti ruyasidir. Fekat diyorsan hic aklima bile gelmiyor normal zamanlarda o halde yeni bir iliski var kapida hayrolsun ins kim bu kismetli yengemiz .p eski eşli ruyalar hep guzel yorumlanir gecmiste kaldiklari icin. Anna hanimcim bi yorumda sizden alalim .p:srl:

Chen

Özel Üye
Gönül neyi arzularsa rüyalar onu verir diE

diE

Bronz Üye
Teşekkür ederim sevgili W açıkcası normal zamanda hiç aklıma gelmiyorken rüyama girmiş olması tüm gün etkisi altında bıraktı beni.
Siz şimdi öyle diyince bi içim rahatladı. Cigdem gönlümüz arzuluyor olsa idi, eski olmazdı kanaatindeyim.

W

Platin Üye
Ben normalde etiketlenemiyorum nasil basardiniz diE bey :D

Melodram

Bronz Üye
[mention=5987]W[/mention] artık etiketleniyorsunuz hanımefendi, rüyamıza malum oldu etiketleme yeteneği... :p
ne kadar güzel rüyalar görüyor herkes, ben ığdır'da başladığım rüyamı papua yeni gine'de bitiriyorum.
konuya gelmişken şeyi sorayım, rüyaların tersi çıkar diyorlar doğru mudur? var mı öyle bir şey?

W

Platin Üye
Olumsuz kotu ruyalarda oyle bir soylenti var, kisiyi sakinlestirmek ve iyi seyler dusunmeye sevk etmek icin .) tatli yiyelim tatli konusalim gibimsi bir sey bu, iyi dusun iyi olsun diyelim mandalina guzeli hanimefendicigim.

diE

Bronz Üye
@W şartları zorluyorum yorumlarınıza daha çabuk denk gelebilmek adına.
Eskiler iyidir diyorsunuz ama ben dünden beri çok keyifsizim. Havalardan mıdır? Rüyaya yormayalım hemen dimi.

• Beğen
Tepkiler: W

W

Platin Üye
Keyifsizliginiz dunden ise pazartesi sendromudur .p

Anna Karenina

Ayin Üyesi
Ayin Üyesi
O halde keyfinizi kacirmaya devam edelim.skj

diE bey hayatının değiştirecek bir takım olaylara şahit olabilirsiniz. eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki hatıraları tazeleyebilir, hane icinde bir takim sorunlar yasanabilir. sizi huzursuz edecek bir söz duyabilirsiniz... yasadiginiz semti ya da evi değiştirmeyi dusunuyor musunuz bilmiyorum ama boyle bir degisiklik yapmayi onumuzdeki dönemlerde düşünebilirsiniz. diE bey, disaridan ve ya iceriden bir takim sozler isitecek, olmadik durumlara maruz kalacaksiniz. oyleki evinizin kapısını carpip cikacaksiniz. :dusun: eski esinizi dusunmediginizi not olarak düşmüşsünüz... amma velakinki tam tersi bir durum varsa eski esinizin bir baska biriyle evlenme gibi bir durum soz konusu olursa bu sizi yikmaz belki ama iki duble ictikten sonra uzecek gibime geliyor.s

yoSun

Prenses Üye
Merhaba ;
Eski sevgilimi gördüm hiç konuşmadı ama sadece bakıp duruyordu birde yanında bir erkek bebek vardı?
yorumcuların yorumlarını merakla bekliyorum:=)

yoSun

Prenses Üye
ben yanlışlıkla diE 'nin konusuna yazmısım biraz kirlettim kusura bakmayın artık:=)

diE

Bronz Üye
Sorun değil sevgili yoSun
@W yorumuna göre eskiyi görmek hayra işaretmiş hatta yeni kısmetlere der kendileri.
En azından rüyamızda bir halta yarıyorlar, öyle bakmak gerek.

• Beğen
Tepkiler: W

Melodram

Bronz Üye
ay çok kıskandım herkes neler görüyor, peki eski sevgiliyi rüyaya nasıl sokabiliriz? ahaha. yoSuncuğum muck, sensizlikten o kadar küçülmüş ki yanında kendi bebekliğiyle gelmiş...

diE

Bronz Üye
Melodram senide rüya tabirleri yorumluyucu olarak almaları gerek, hiç fena sayılmazsın.

juju

Bronz Üye
Millet normal rüyalar görüyor, ben kısa metrajlı korku filmi tadında rüyalar. Hayat işte. Pis bilinçaltım diyeyim artık.
Merdivenden iniyosan o iş kötü, çıksaydın bak öyle olmazdı. Anacığım der hep, merdivenden inmek kötüdür. Anacığıma tşkler.

• Beğen
Tepkiler: diE

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)