Bir ilişkide ya da evlenilecek erkeğin bakir olması neden önemsenmiyor ?

Serçe

Üye
Mesajlar
25,362
Puanları
188
Tepkime puanı
14,142
Öyle değil mi ? Kadınlar için sorun teşkil ederken erkeğin bakir olmamasına neden kimse takılmıyor ?
 

yeLda

Özel Üye
Mesajlar
4,577
Puanları
289
Yaş
102
Tepkime puanı
8,815
Önemli değil çünkü. Bakirlik bakirelik... Başlık ve cinsiyetler artık her neyse.. Bir ilişkinin öncesinin hiçbir ehemmiyeti yok, önemli olan kişinin sizin hayatınıza dahil olduğu zaman ve sonrası. Bu noktada güven duyabildiğim birinin öncesini sormam, merak ve gündem etmem bana göre dünyanın en gereksiz detaylarıdır.
 

sciamat

Gümüş Üye
Mesajlar
7,309
Puanları
289
Konum
İtalya
Tepkime puanı
5,960
Bu toprakların en samimiyetsiz konuları. Diyeceğim tek şey " hodri meydan "
 

Lefty

Yönetici
Board Admin
Mesajlar
29,446
Puanları
293
Tepkime puanı
22,756
@Serçe ciğim kadın da olsa erkek de olsa yaşadığı ilişkilerin niteliği bence önemlidir ancak kimse bu konuda dürüst davranmayacağı için bilmeye de gerek yok çünkü kendince sana göstermek istediği kadarını anlatacaktır.

Geçmişi bir tarafa bırakıp günümüzdeki yaşantısını gözlemlemek yeterli ve bu noktada da dikkat edilmesi gereken; yakın çevresi kimlerden oluşuyor ve insanlarla ilişkisi ne düzeyde? Kadınlarla iletişim şekli nedir? Laubali olmalarına izin veriyorsa o erkeği elemek gerekiyor.

Gözlem yapmadan kimseden emin olunamaz ve anlatılanları çok ciddiye almadan, sağlıklı bir ilişki için o kişiyi kendi çevresi içinde gözlemlemek şarttır.

Hayatındaki kadına güven verecek bir erkek zaten etraftaki kadınlarla da mesafelidir ve geçmiş ilişkilerinde de seçici davranmış demektir.
 
Üst Alt