sohbet odaları

Bir tane site hakladım :D

ziya makaracı

Kayıtlı Üye
günaydın abilerim ablalarım iki gündür buradayım ve gerçekten sohbetinizi sevdim ben bende bunun adına

bir tane site hakladım basit bir upload açığı sanırım hem merak ederdim bu ilk devamıda gelir.
bunun ile birlikte ileride benim teklifimi kabul etmeyen kızları haklamayı düşünüyorum :)

Dos Protect : Burada sorun var :(

http://www.guanyi-china.com/Release/admin/uploadImages/201453114573940012.jpg

Maksat makara..

Bana yardımcı olan abişime tşk ederim..

Tuxs

Ankara
Kayıtlı Üye
Site Hack yememiş sadece admincp'yi kırarak upload klasörüne ulaşmışsın onuda silerler zaten ayrıca attığın anda Wordpress admin kullanıcı paneli kontrelinden Whoisp bilgilerine ulaşıp Mac adresi üzerinden çok kolay bir şekilde sistemine sızabilir daha yenisin sanırım bu işlerde Çinliler bilerek açık bırakmazlar haberin olsun :)

Diğer yandan, DDOS yapabilmek için güçlü bir server yada birden fazla ekip olması gerekiyor 10-15 bilgisayardan 6.000 m/s ile ping attığımızı düşünürsek rahatça Dos Protect'i aşarsın.

Bu işler güzeldir, vatan millet adına yapmalısıın.. ayrıca Hacklediğin site bir fabrikanın web sayfası, yani herhangi bir aleyhine içerik bulunmamakta

Benim anlamadığım nokta, adamın WPSec'i devre dışı bırakması bunuda bilerekmi yapmış anlayamadım hangi keriz bunu açık bırakır :)

Azra

Bronz Üye
Bu çocukların hack merakı nedir arkadaş ya:D Çok istiyorsan hack yapmayı backtrack öğren kesin çözüm en azından

ziya makaracı

Kayıtlı Üye
Tuxs o kadarını bilmiyorum abi ben yükle dedim yükledi :D daha yeni başladım.

Azra kali daha iyi değilmi backtrack kalmadı.

Tuxs

Ankara
Kayıtlı Üye
Bu çocukların hack merakı nedir arkadaş ya:D Çok istiyorsan hack yapmayı backtrack öğren kesin çözüm en azından
Ablacım sen çok eskilerde kalmışsın ya Backtrack'mi kaldı artık :) Ayrıca boşver yaşıtları gibi bilgisayar başında koltuk çürüteceğine bu şeyleri öğrensin daha iyi öğrensin ama vatan millet için yapıp soysuzları korkutsun bende bu yaşlarda başladım işe daha halen önümüzde bir fırın ekmek var Wordpress çok korkulacak bir sistem oluyor blog sahipleri için bir gün açık bırakır bir gün düzelir :) Açık kaynak kodlu Open-Source olması sorunu beraberinde getiriyor..

Ancak işi bilirsen gerekli açıkları kapatırsın mesela ilk açık orada göründüğü gibi www.örnek.com/wpadmin/admin/

Buradaki admini silip başka bir ad koyarsa yada md5 ile şifrelerse kimse bir Checker ile kıramaz.

ziya makaracı

Kayıtlı Üye
Tuxs makale okuyorum abi , zaten , bol,bol azcık daha öğrenim geliştircem kendimi annemi kandıra bilirsme yazın eğitim almayı düşünüyorum.

Tuxs

Ankara
Kayıtlı Üye
Tuxs makale okuyorum abi , zaten , bol,bol azcık daha öğrenim geliştircem kendimi annemi kandıra bilirsme yazın eğitim almayı düşünüyorum.
Öğren tabi, daha yolun başındasın hemen pes etme bu sitenin şuan açığına baktım çok koaly bi şekilde IP'den bile DOS yerde uğraşmaya deyecek bir site değil :)

Daha iyi siteleri kırmaya başlarsan, zamanla bu işte ününde artar öncelikle kimlik değiştirmeden başla gerisi gelir.

M

mahruyan

Guest
bak sana kucuk Bir kopya vereyimm Ablacim. Nicklerimizin Önūne @ isareti koyarsan bizi etiketlemis olursun. mesela ziya makaracı gibi:D

Soğuk Kahve

Gümüş Üye
Siteleri boşver kızları haklamak daha keyifli dostum. Hadi lanet olasi göriyim seni :haha:

A

Akay

Guest
Bu çinlileri bize saldirtma abim :p onlardan kurtulmak icin anadoluya gelmisiZ :D

Exdiablo

Bronz Üye
Hak ne la?
Hack değil mi o :(
Yan sanayi hak asdhaskdjsadh :p

Gazel

Bronz Üye
Yalnız cok iyi haklamıssın cok da güzel haklamıssın tebrikler

gokhan

Kayıtlı Üye
Arkadaşım Bence Senin Beynine Virüs kaçmış, nod32 kur.
Hack'a Gelince Boş şeyler onlar, onlara kafa yormanı tavsiye etmem, Ayriyetten senin yaptığın hack değil, (Lamerliktir)<< Hack konusunda Birşey Daha öğrenmiş oldun ;d

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)