sohbet odaları

Biraz Yavaş Uçsun

Beste

Bronz Üye
Katılım
5 Mayıs 2019
Mesajlar
1,031
Puanları
63
Konum
Gökyüzü
Tepkime puanı
134
Aleyna Tilki, geçtiğimiz akşam Edis'le birlikte Instagram'da paylaştığı hikayede söylediklerinden ötürü sosyal medyada olay yarattı. Tilki'nin sözlerine ise popçu Emre Kaya yanıt verdi.
TAKİPÇİLERİNİN TEPKİSİYLE KARŞILAŞTI


Önceki gün Aleyna Tilki, Edis Görgülü ile birlikte aracın içinde video çekerek Instagram hesabından hikaye olarak paylaştı. Edis'inde paylaştığı söz konusu hikayede genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin 'Araba kaza yaparsa Türk popu biter' sözleri sosyal medyada olay oldu. Tilki'nin bu sözleri kullanıcılar tarafından tepkiye neden oldu.

BİRAZ YAVAŞ UÇSUNLAR"
Aleyna Tilki'nin sözlerine bir tepki de Emre Kaya'dan geldi. Emre Kaya genç şarkıcının söylediklerine, "Bir sene önce 'Dünya starı olacağım' diyordu o değil mi? Anladım, ne diyeyim... Biraz yavaş uçsunlar bence. " şeklinde yanıt verdi.


YILIN EN İYİ BESTECİSİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Emre Kaya, başarılı bir müzisyen olarak bağlama, keman, gitar ve klarnet enstrümanlarını çalıyor. Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal gibi ünlü isimlerle müzikal çalışmalar yaptı. 2009 yılında "Sana Güvenmiyorum" adlı parçasıyla Radyo Üst Kurulu'ndan "Yılın En İyi Bestecisi" ödülünü almaya hak kazandı. 2013 yılında "Teşekkür Ederim" adlı yeni bir albüm daha çıkardı ve aynı yıl Altın Kelebek'ten "Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı" ödülünü aldı.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst