Birbirinden Yaratıcı Erkek Dövme Modelleri

Ender

Ji Te Dur im
Emektar Üye
Katılım
Ağustos 22, 2016
Mesajlar
20,868
Puanları
93
Konum
Ankara & Diyarbakır
Tepkime puanı
8,085
Eğer siz de yeni bir erkek dövme modeli arayışındaysanız hazırladığımız bu keyifli içeriğimiz tam size göre. Bu estetik bakış açısıyla yaratılan dövme modelleri arasında mutlaka birini seçeceğinize eminiz. Erkek dövme modellerini hazırlarken birbirinden ilham veren tasarımları listeledik. İlk dövmenizi yaptırıyor veya mevcut dövmelerinize yenilerini eklemeyi düşünüyorsanız en yaratıcı erkek dövme tavsiyeleri için doğru yerdesiniz. Arama motorlarında en çok aratılan “el dövmeleri erkek, küçük dövme modelleri erkek, bilek dövmeleri erkek, tattoo modelleri erkek” vb. kalıplar için aradığınız bütün cevapları sizin için bir araya getirdik. İşte erkeklerde dikkat çeken birbirinden estetik dövme fikirleri.

Erkek kol dövmeleri​


Erkekler için dövme modelleri arasında en dikkat çekenlerden biri tartışmasız kol dövmeleri. Birbirinden farklı stillerde listelediğimiz dövmelere bakarak sizler de içinden kendinize en uygun kol dövmesini seçebilirsiniz. Ardından yapmanız gereken tek şey güvendiğiniz bir dövme sanatçısına randevu almak. Dilerseniz birbirinden estetik kol dövmelerinin bulunduğu listeye birlikte göz atalım.


1.​

erkek dövme modelleri

2.​3.​


4.​

erkek dövme modelleri


5.​


6.​7.​

erkek dövme modelleri

8.​9.​


10.​


11.​


12.​


13.​


Erkek el dövmeleri​


Erkekler için dövme modelleri arasında kol dövmelerinden sonra en dikkat çeken dövme stillerinden biri el üzerine işlenen dövmeler. Birbirinden farklı tarzlarda hazırladığımız el dövmelerine göz atarak siz de içinden birini kendiniz için seçebilirsiniz. Ardından gitmeniz gereken yeri biliyorsunuz.

1.​


2.​

erkek dövme modelleri

3.​


4.​


5.​


6.​


7.​


Erkek küçük dövme modelleri​


Erkek dövme modellerinden söz etmişken minimal dövmeleri atlamak istemeyiz. Küçük dövmeler; profesyonel iş yaşamında onu gizlemeyi tercih eden dövme tutkunları için oldukça kullanışlı olacaktır. Ya da dövmelerinin çok fazla görünmesini istemeyen erkekler için oldukça kolaylık sağlayan bir dövme stili. En güzel yanı ise vücudunuzun herhangi bir yerine yaptıracağınız minimal bir dövme kesinlikle size farklı bir hava katacaktır. Sizin için listelediğimiz minimal dövmelerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer ilk kez dövme yaptıracaksanız küçük dövmeler her zaman daha hızlı karar almanızı sağlar. Hadi listeye birlikte göz atalım.

1.​

erkek dövme modelleri

2.​

erkek dövme modelleri

3.​


4.​


5.​

erkek dövme modelleri

6.​

erkek dövme modelleri

7.​

erkek dövme modelleri

 

aegishjalmur

Ayın Üyesi
Ayin Üyesi
Katılım
Şubat 3, 2014
Mesajlar
7,439
Puanları
93
Tepkime puanı
4,442
Dünya haritası, ok, pop art zeus ve türevleri, aslan falan yaratıcı değil artık haberiniz olsun .p (kaplanı olan adam konuştu)
 

angie

Prenses Üye
Katılım
Temmuz 19, 2012
Mesajlar
10,771
Puanları
93
Tepkime puanı
6,285
Boğazdaki dövmeleri beğeniyorum
 
Üst