sohbet odaları

Birleşim Sonrası Tema HK.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Selam.

Birleşim sonrası temalar keşmekeş bi durumda. Bu durum geçici bir durum, Modern Tema geri gelecek ve default tema olarak kalacak. Öncesinde yapmadığım geliştirmeleri yapıp (renk seçenekleri, preloader) daha sonra göndereceğim.

Yarın başka bir temaya uyanacaksınız.

Saygılar, sevgiler.

Hoşgeldiniz yeniden ^ ^

Mastor

Özel Üye
Tememe dokunma! Hoşlanmadığım bi' gelişme daha. Bir şey yazacağım da editlenecek. O zaman hiç yazmayayım.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Tememe dokunma! Hoşlanmadığım bi' gelişme daha. Bir şey yazacağım da editlenecek. O zaman hiç yazmayayım.
Ben kişisel olarak bazı şeylerin esnetilmesi gerektiğinin ve 2019 yılında olduğumuzun farkındayım. Ben editlemem şahsen.

Temana dokunmak istemem ama 2019 yılındayız ve ben bu forumun mobilde rahatça kullanılabilmesini istiyorum, zira öyleydi de. Her ekranda kullanılsın, ve kullanıcıların da gece modu/istediği rengi seçme gibi özgürlükleri olsun istiyorum.

Bu yüzden değiştireceğim, siz görmediğiniz için bilmiyorsunuz, hoş sevmeyen de çoktu, ama renk seçeneğiyle daha fazla kişiyi memnun edeceğimizi düşünüyorum. ForumSal rengini de koyacağım bunların arasına. Tek farkı mobilde de kullanabiliyor oluşun olacak ;)

Hira

Bronz Üye
2019 versiyonumuzu sabirsizlikla bekliyoruz Lanet.
Kolay gelsin.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
Bende heyecanlandim :)

Heavenly

Tasarımcı
Temanın değişmesini çok kez dile getirmiştim Emre yoğunluğu yüzünden uğraşamıyordu forumla zaten uzun zamandır. Güzel yenilikler bekliyorum sizden.

Dolunay

Prenses Üye
bekleyelim ve görelim o zaman

Zeytin

Özel Üye
Eski ircforumlari.com.tr temasına dönülmez ise, üyeliğimi siler, esekherif'in üzerine benzin döker yakarım.

juju hanımcıgım merak etmeyin eski temaya dönülecek. Sizden ve o muhteşemliğinizden mahrum kalmayı asla istemeyiz : ) Yeni kullanıcı adımı da beğendiğini umuyorum <3

juju

Bronz Üye
Nefertiti Hanımcığım yeni nickiniz gayet hoş, bende forum ahalisini mükemmelliğimden ve muhteşemliğimden mahrum bırakmak istemem.

@x bey bekliyoruz daha güzelini. Gelmezse dediklerimi yaparım. Evet.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Şu an tema aktif. Gece modu var gözünüz yorulmasın diye.
ForumSal Blue temasını hazırlıyorum. Bunun ardından kırmızı ve mor tema yapıp bitireceğim şimidlik.

Siyah - Mavi - Yeşil - Kırmızı - Mor toplamda 5 farklı tema olacak.

Bitince güncelleme geçerim burdan

BuYuCu

Bir Sevdadir EyLül
Yönetici
Yönetici
Huzur Buldum Ya . Bizim Gidecek Yerimiz Olmadiği İçin Eski Temanın Gelmesi İyi Oldu.

Selam Ve Dua İle Made İn Syst3m :D

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Gidecek yeriniz mevzusunu bilmem de seçenek sunuyoruz işte.
Daha fazla seçenekler de yolda olacak.
Ama artık şu eski tema takıntısından kurtulması gerekiyor herkesin. Ellerinizdeki telefonları değiştiriyorsunuz, foruma geldi mi aman tema hep aynı olsun telefonumda zoom yapayım acı çekeyim.

Zeynep

Bronz Üye
Ben yoruldum forumda gezerken. Gece modunda heralde mesaj çok takılmayın yatın zıbarın olmuş ..
Bir de Forumdaldaki bazı nicklerin başına ekli nick olmuş üvey evlat muamelesi gibi olmuş biraz.

Hira

Bronz Üye
IF Legendary cok guzel isim olmus. Ayrica yesil'e buyumenin rengi de derler... Anlamli bir tercih olmus.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Ben yoruldum forumda gezerken. Gece modunda heralde mesaj çok takılmayın yatın zıbarın olmuş ..
Bir de Forumdaldaki bazı nicklerin başına ekli nick olmuş üvey evlat muamelesi gibi olmuş biraz.
Karanlıkta telefonun ışığını kısıp öyle takılıyorum uyurken. Rahatlıkla okunabiliyor, göz almıyor. Uyumadan 5 sn önce bile post atabilir, mesaj beğenebilirsiniz. Demek aslında.
Ama tabii, nerden baktığına göre değişir.

Çift nick olduğu için imported_ eki aldılar. İsteyenlerinkini birleştiriyoruz.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 14)