Böyle bir başlık aslında yok, ben de

kLara

Gümüş Üye
Klara hanim bu ara pek durgun oldugunuzu seziyorum.
Yanilmak isterim.
Suskunlugunuz asaletinizden olsun.
Lilith hanımcım yorgunum ziyadesiyle o nedenle durgunlaşıyorum. Bazende ortamı gördükçe uzaklaşıyorum ne işin var burada diye :) gel-gitler ülkesindeyim bu ara siz bana bakmayın..
İyisiniz umarım sizde ve hala Ankara sokaklarında, karanfilde kahve içeceğimiz günleri bekliyorum unutmadım (:

Lilith

Bronz Üye
Yörüngede değil, huşu düzleminde konyak yuvarlıyor
Lilith hanımcım yorgunum ziyadesiyle o nedenle durgunlaşıyorum. Bazende ortamı gördükçe uzaklaşıyorum ne işin var burada diye :) gel-gitler ülkesindeyim bu ara siz bana bakmayın..
İyisiniz umarım sizde ve hala Ankara sokaklarında, karanfilde kahve içeceğimiz günleri bekliyorum unutmadım (:

Ben iyi ve daginik durumdayim bu ara klara hanimcigim.
Gunlerdir sabahtan neredeyse aksama kadar yuruyorum, dis agrisi cekiyorum, muazzam kitaplar buldum ve de foruma yalnizca mesajlastigim saydiklarim icin giriyorum su sira.
Bura da bazen kafa sisirio, yalan degil.
Ugrayislariniz daha da eksilecekse irtibatta kalalim. Bir sezdirdiniz cunku gel gitlerin mesafesini.
Teoman kelimeler sarkisinda
Yavasliyor ama durmuyor dunya, zaman degilken kimseden yana, gitmis herkes evleriniz bombos diyor.
Yolda olmak guzel. Bir seyleri tuketmek de.
Cunku evrenin gelecek olgusuyla iliskisi yepyeni ve surpriz dolu keseciklerin varligiymis gibi gelir hep. Tukenis, baslangiclara gebe (:

hihaho

Bronz Üye
Rutin BİLGİLENDİRME;

Böyle bir başlık aslında var, sen de.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 20, Misafir: 17)