sohbet odaları

Brothers in Arms: Hell's Highway Oyun Hileleri

Baggins

Gümüş Üye
Katılım
7 Aralık 2014
Mesajlar
6,173
Puanları
38
Yaş
35
Tepkime puanı
8
Brothers in Arms: Hell's Highway hileleri, Brothers in Arms: Hell's Highway şifreleri, Brothers in Arms: Hell's Highway hilesi, Brothers in Arms: Hell's Highway şifresi, Brothers in Arms: Hell's Highway hile kodu,

Brothers in Arms: Hell's Highway PC - Hileleri

Oyunun kurulu olduğu dizinin içerisinde ki \SumacGame\Config klasörünün içerisinde ki DefaultInput.ini dosyasını açın. [Engine.Console] ConsoleKey= TypeKey= MaxScrollbackSize=1024 HistoryBot=-1 Yazan komutu şu şekilde değiştirin: [Engine.Console] ConsoleKey=TAB TypeKey=TAB MaxScrollbackSize=1024 HistoryBot=-1 Değişimi yaptıktan sonra oyunun exe'sine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan pencereden YES butonuna basın yoksa hileler çalışmayacak. Oyun esnasında TAB tuşuna basarak konsolu açın ve aşağıdaki kodları girin. Unutmayın oyunda kullanılan bir tuşu bu göreve atamalısınız.
god – Ölümsüzlük.
godall – Tüm takım için ölümsüzlük.
killenemies – Düşmanları öldür.
fly – Uçmak.
ghost – Duvardan geçmek.
walk – Yürümek.
allammo – Tam cephane. Amerikan Silahları Konsola şunu yazın: "givedataitem d_weapons.us.us_(silah adı)" Örneğin: givedataitem d_weapons.us.us_m1c_garand m1_rifle m1_carbine 1928_tommy bar_m1918a2 bazooka m1c_garand m3grease m1919a4 thompson Alman Silahları Konsola şunu yazın: "givedataitem d_weapons.de.de_(silah adı)" Örneğin: givedataitem d_weapons.de.de_mg42 d43 k98_rifle mg42 mp40 panzershreck stg44 waltherp38 Not: Altı çizili olan silah kodları size tavsiyemdir. Düşman direncini kolayca kırmak için Almanların mg42 ağır makinalı tüfeği, karşınızdaki düşmanı tek atışta öldürmek içinse Amerikan yapımı m1c sniper tüfeğini tavsiye ederim. Bu sayede kolay olan oyunu çok daha kolaya indirmiş olursunuz. :)
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)

Üst