Bu da benim rüyam

Nef'

Yılın EN’i
Öncelikle hayırlı olsun bu başlık ve çok değerli yorumcularımıza sevgiler.
Rüyama gelecek olursam.
Şöyle ki;
Orman gibi bir yerde arkadaşlarımla kahvaltı yapıyorum.Çok güzel hava, ortam.Tam yanımdan vızıltısını duyura duyura bir arı geçiyor ve parmağımı sokuyor.Bunu öyle gerçek hissediyorum ki, birden uyuşmaya başlayıp şişiyor kocaman.Ben şaşkınlıklar içindeyken pat diye patlıyor şişlik ve kan akmaya başlıyor.Sonra parmağımda ince bir iz olarak kalıyor.
Uyandığımda parmağım acıyarak uyandım ve öyle gerçekti ki.
Teşekkür ederim şimdiden (;

W

Elmas Üye
Sevgili Nef hanimcigim, ari sokmasi yoruma acik bir ruya, fekat bu parmak isaret parmagi ise( bunu belirtmemissiniz ), hic beklenmedik problemler yasmaniza,hataya dusmenize, delalet eder. Diger parmaklar icin zenginlik diyorlar bilemedim simdi... biz hayir diyelim hayra yoralim....

Nef'

Yılın EN’i
Sevgili Nef hanimcigim, ari sokmasi yoruma acik bir ruya, fekat bu parmak isaret parmagi ise( bunu belirtmemissiniz ), hic beklenmedik problemler yasmaniza,hataya dusmenize, delalet eder. Diger parmaklar icin zenginlik diyorlar bilemedim simdi... biz hayir diyelim hayra yoralim....

Orta parmağımdı çünkü tırnağımın dibinde izi kalmıştı.
Teşekkür ederim W Hanımcım

• Beğen
Tepkiler: Dem

Anna Karenina

Yılın EN’i
Genelde ari bereketi ve zahmetsiz bir kazanci temsil eder. lakin bu ari rahat durmamis.. size bal verecekken sokuvermis.. size bir aci hissettirmis. Nef hanimcim etrafinizda size zarari dokunacak biri olacak.. ya maddi ya manevi... size bir olumsuz etkisi olacak.. bu kisi yakin biri.. bu soylediklerimi cok ciddiye almayin ama dikkat edin.. bu bir adam da olabilir.. hos biri değil ama. soyle soylemem gerekirse, biraz sorunlu. agzi küfürlü akilsiz biri. bu kisi sizi huzursuz etmeye calisabilir.. ari sizi sokmuş ve sismis. buradan anladigim, o olumsuzluk size degecek.. ama nef hanimcim ruyada kan gormek de, ruyayi bozar. dilerim hicbir olumsuzluk yasamazsiniz. size ulasir ya da ulasmaz etrafinizda size karsi dusmanlik besleyen birinin var olduguna emin olmanizi isterim...
Ruyalarimiz bize bircok mesaj veriyor efendim.. dikkate almak gerek...
Benim yorumum boyle... ruyalarda bulusmak uzere Nef hanimcim.s

Nef'

Yılın EN’i
Genelde ari bereketi ve zahmetsiz bir kazanci temsil eder. lakin bu ari rahat durmamis.. size bal verecekken sokuvermis.. size bir aci hissettirmis. Nef hanimcim etrafinizda size zarari dokunacak biri olacak.. ya maddi ya manevi... size bir olumsuz etkisi olacak.. bu kisi yakin biri.. bu soylediklerimi cok ciddiye almayin ama dikkat edin.. bu bir adam da olabilir.. hos biri değil ama. soyle soylemem gerekirse, biraz sorunlu. agzi küfürlü akilsiz biri. bu kisi sizi huzursuz etmeye calisabilir.. ari sizi sokmuş ve sismis. buradan anladigim, o olumsuzluk size degecek.. ama nef hanimcim ruyada kan gormek de, ruyayi bozar. dilerim hicbir olumsuzluk yasamazsiniz. size ulasir ya da ulasmaz etrafinizda size karsi dusmanlik besleyen birinin var olduguna emin olmanizi isterim...
Ruyalarimiz bize bircok mesaj veriyor efendim.. dikkate almak gerek...
Benim yorumum boyle... ruyalarda bulusmak uzere Nef hanimcim.s

Teşekkürler Anna Hanımcım.
Çok etkilemişti beni bu rüya.
Kan çıkması rahatlatmıştı dediğiniz gibi bozulur ümidiyle.
Dikkatli adımlarla ilerlerken ben, nice rüyalarda buluşmak üzeree.

juju

Altın üye
Bir kere ruyada kan gormussen ruya bozulmus demektir.

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
acun medya nasıl..... daha güzel bi tag olur bence.....

Oda olur azizim, hallederiz :)

Nef hanım bizi kovmadan konusundan terki diyar eyleyelim.

Ruya gorursem ve unutmazsam bende yazmayi dusunuyorum.