sohbet odaları

Buda benim itirafım olsun o halde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lykia

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. Bu itirafı etmekte belki bir hayli geç kalmış bulunmaktayım belkide hata etmekteyim bilemiyorum inanın. Buraya gelmeme sebep insanı yaklaşık 3 yıldır heryerde herşekilde SADECE İZLEYEREK sevdim bu size saçma da gelebilir yalanda belkide komikte yaşayan bilir demekten başka bir çarem olmadı ne başkalarına ne kendime tek avuntum değer be kelimesi oldu eğer sizlerde bana tepki verecek olursanız bu konuda sizede diyorum İNANIN DEĞER BE. Kendi varlığımdan hiçbirzaman haberdar olmadı belki belki halada bu böyle sürecek en sonunda onu biriyle görüp içimdeki acılara göz yummak zorunda kalarak hayatımın en büyük hatasına sebep olucam. Ama bendeki öyle bir sevgi değil bencillik mi asla o mutlu olsun ama gözümün önünde olsun diyecek bir zihniyetle yaşıyorum çok kötü diii mi bu? içinizden benim için düşüncelerinize kulak asmak istemiyorumm beni anlayabilen birileri olsa keşke demekle avutuyorum kendimi. Ama ben gerçekten çıkarsız ve çok temiz bir sevgiyle sevdim bekledim şuan bu yazıyı okuyunca bile üzerine almayacak bir insan beklediğim belkide asla hiçbirzaman çoğu insan gibi umruna doku/na/madığım biri...... Sen yine üzerine alınma tüm bunları herkesin dediği neydi biliyomusun keşke benide böyle seven biri olsaydı.... Peki ya sen? acaba hiç içinden hiçmi geçirmedin bunca yazılarıma karşın keşke ben olsaydım o diye hala öylesine umursamaz mısın be adam. ismini bile yazamayacak kadar acizim belki ama hey sen kendinin farkında olmayan alçak gönüllü adam senin için buradayım yine seni görerek mutluyum.........

Kaiken

Bronz Üye
Dik dur, kendini aciz bir insan gibi gormekten vazgec, hic bir sey senden daha onemli degil.

Mavi

Altın üye
Sevdiğini hiç söylemediysen bence duygularını belli etmeyi dene :)
Uzaktan sadece acı çekersin ..

Lykia

Kayıtlı Üye
Sonsuz sizinle bir alakası yok yazdığım kişi hiç üstüne alınmayacak biri demiştim...

MeLiNNa

Bronz Üye
Uzaktan sevmeye devam et derim :) yada ne bilim.. ögrenince reddetme olasılıgınıda düşün, daha çok kırılabilirsin..
bunları yazmanda cesaret işi ..Hakkında hayırlısı olsun ..

Lykia

Kayıtlı Üye
Uzaktan sevmeye devam et derim :) yada ne bilim.. ögrenince reddetme olasılıgınıda düşün, daha çok kırılabilirsin..
bunları yazmanda cesaret işi ..Hakkında hayırlısı olsun ..
emin ol 3 senedir yapıyorum yapıcamda. bugüne kadar saçma belki ama en yakınımda ona aşık olan insanları bile dinledim sadece sustum napacağımı bilmiyorum teşekkür ederim beni anlamaya çalıştın gururumu kırcak bişey demedin

MeLiNNa

Bronz Üye
yok estf. kırmak ne demek sana sabır versin Rabbim yaptıgın dayanılması zor birşey..

Lykia

Kayıtlı Üye
çookk tsk ederim

M

Maria puder

Guest
geçeceğinden emin ol.

kesinlikle geçecek. hiç bir duygu kalıcı değildir.
geçme süresi tamamen sana bağlı.

insanoğlu mazoşisttir. Acıdan zevk alır.

M

Maria puder

Guest
biyolojik bir durum. Kesin geçer tabii bu süreçte sen sürekli onu izlersen,düşünürsen geçmez. Takıntı halini alabilir ki takıntıda çok tehlikeli bi duygudur..

bi kızın yapacağı en odunca yorumu yaptım galiba.

Lykia

Kayıtlı Üye
biyolojik bir durum. Kesin geçer tabii bu süreçte sen sürekli onu izlersen,düşünürsen geçmez. Takıntı halini alabilir ki takıntıda çok tehlikeli bi duygudur..

bi kızın yapacağı en odunca yorumu yaptım galiba.
Güzel konuştun est ne odunu. Takıntı olsa onu elde etmeye çalışmazmıydım ki

KimsE

Kayıtlı Üye
geçeceğinden emin ol.

kesinlikle geçecek. hiç bir duygu kalıcı değildir.
geçme süresi tamamen sana bağlı.

insanoğlu mazoşisttir. Acıdan zevk alır.
Geçmez ki :)
Kesinlikle Geçmez....

Yaşadığı sürece bilecek bu acıyı, yokluğu, hiç birşey unutturmayacak, unutmayı göze aldıramayacak...

Arz Ederim

A

Akay

Guest
Bencede takıntı olmuş sana :) 3 yıldır hep sevdim hiç anlamadı beni sevmiyorum artık diye kendine telkin verirsen biraz olsun rahatlarsın :)

E

Emir

Guest
Kız kardeşim böyle bir şeyi bana anlatmış gibi sana cevap vericem ;
Öncelikle duygunun yalan olmadığı kurduğun cümlelerin sadeliğinden belli.Ama şunu söyleyebilirim ki, biz erkekler bazen görmek istediğimizi görür duymak istediğimizi duyarız. Karşımızda kendini belli etmeye çalışan bayanlara zaten %98 imiz fazla kız göz çıkarmaz stratejisiyle bakıp oda benim olsun, buda diyip ysn ceptede bulundurma maymun iştahlığa sahibiz aynı oranla maalesef. Ve erkeklerde daha çok onun olmayacağını bildiği ya da zor olana eğilim vardır, sana tavsiyem şu ki şımartma, üzerine düşme, duygunu bildiği halde seni gözardı ediyosa bırak kendi halinde duygunu bilmiyosa da belli et ama dozunda. Sen beni sevmiyosun ama bem seviyorum, görmüyosun ama bn görüyorum eğilimine girme. Başkalarıyla ise yada hoşlandığı biri var ise bunu farkediyosan uzaklaş git ona ait olan herseyi sil bulunduğu ortamdan uzak kal yoksa kendine acı verir boş boşuna yıpratırsın insan evladısın yapma bunu kendine. Biz erkeklerin çoğu böyle saf sevgilere değilde şeytanca duygulara gebe kalmaya alışmışız. Maria'nında dediği gbi insanoğlunda maZoşistlik var sanırım hepimiz bize sevgi değilde acı vereni seçiyoruz. Kendini güçsüz gösterme hayatını onun üzerinden değerlendirme ve sakın bu saf duygunun kurbanı olma cunku suan o şahsa duygunda zaaf'ta mevcut... Bunu kullandırma yeterli... Ve sağlam dur. Haddim değil ama nebilim üzülme.

M

Maria puder

Guest
Geçmez ki :)
Kesinlikle Geçmez....

Yaşadığı sürece bilecek bu acıyı, yokluğu, hiç birşey unutturmayacak, unutmayı göze aldıramayacak...

Arz Ederim

selocan ım insanlar üstünde yapılan araştırmalarda aşk ın varlığının en fazla 3 yıl olduğu sonrasının alışkanlık/takıntı vb olduğu gözlenmiştir ki sürekli aşık olduğumuzda salgıladığımız hormonları salgılarsak fazla yaşayamayız.

aşk ın kimyası kalır ruh ta evet ama düşünce olarak hep aynı kalması namümkün.

karşılıklı olabilme ihtimali ise milyarda bir. Düşünsene birini seviyorsun ve onun da seni sevmesini bekliyorsun.

Lykia

Kayıtlı Üye
Kız kardeşim böyle bir şeyi bana anlatmış gibi sana cevap vericem ;
Öncelikle duygunun yalan olmadığı kurduğun cümlelerin sadeliğinden belli.Ama şunu söyleyebilirim ki, biz erkekler bazen görmek istediğimizi görür duymak istediğimizi duyarız. Karşımızda kendini belli etmeye çalışan bayanlara zaten %98 imiz fazla kız göz çıkarmaz stratejisiyle bakıp oda benim olsun, buda diyip ysn ceptede bulundurma maymun iştahlığa sahibiz aynı oranla maalesef. Ve erkeklerde daha çok onun olmayacağını bildiği ya da zor olana eğilim vardır, sana tavsiyem şu ki şımartma, üzerine düşme, duygunu bildiği halde seni gözardı ediyosa bırak kendi halinde duygunu bilmiyosa da belli et ama dozunda. Sen beni sevmiyosun ama bem seviyorum, görmüyosun ama bn görüyorum eğilimine girme. Başkalarıyla ise yada hoşlandığı biri var ise bunu farkediyosan uzaklaş git ona ait olan herseyi sil bulunduğu ortamdan uzak kal yoksa kendine acı verir boş boşuna yıpratırsın insan evladısın yapma bunu kendine. Biz erkeklerin çoğu böyle saf sevgilere değilde şeytanca duygulara gebe kalmaya alışmışız. Maria'nında dediği gbi insanoğlunda maZoşistlik var sanırım hepimiz bize sevgi değilde acı vereni seçiyoruz. Kendini güçsüz gösterme hayatını onun üzerinden değerlendirme ve sakın bu saf duygunun kurbanı olma cunku suan o şahsa duygunda zaaf'ta mevcut... Bunu kullandırma yeterli... Ve sağlam dur. Haddim değil ama nebilim üzülme.
O beni kullanıcak biri değil ki o öyle biri değil işte anlamıyosunuz beni takıntımda değil bilmiyom işte güzel konuştun ama ama ama amalar var işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)