sohbet odaları

Büyük birlik partisi referandum kararını açıkladı

redyellow

Bronz Üye

BBP referandum kararını açıkladı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin 16 Nisan kararını açıkladı.

BBP EVET DİYOR

Destici, 16 Nisan'daki referandumda EVET diyeceklerini belirtti. BBP Lideri, "Partimiz hükümet değişikliği sisteminin dışında kalmama kararı aldı. Referandumda EVET diyeceğiz" şeklinde konuştu.

"DEVLETİN VE MİLLETİN BEKASI İÇİN..."

Destici, düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Devletin ve miletin bekası, istikbali ve istiklali söz konusu olduğunu gördüğünde Büyük Birlik Partisi ve onun idealist kadroları hiçbir siyasi ikbal düşünmeden devletin ve milletin yanında durur. Bunun için 'evet' demeye karar vermiş bulunuyoruz" dedi.

KAYNAK

Türk

Altın üye
Muhsin Yazıcıoğlu nun katillerini bulmak istemeyenlerle aynı yolda yürüyen onursuz gurursuz haysiyetsizler bunlarda .
Nesli tükenmekte olan kutup ayılarının sayıları bile bunlardan daha fazla .
Bir avuçlar !

Ashriel

Gümüş Üye
Aklın yolu bir. :p

Gamer

Bronz Üye
kuzu kuzu mee

Gamer

Bronz Üye

Çünkü ben öyle diyorum. :liv::liv::liv:
3 tane koydum ki daha etkili olsun. :D
dıpörsınyuhevkoltkennattıçicettımomınt fghlröy :D

istersen her harfin arasına bir tane koy :liv: ben evet vermesem de kazanacak :D o yüzden senlen tartışmayacam :dyg:

Ashriel

Gümüş Üye

dıpörsınyuhevkoltkennattıçicettımomınt fghlröy :D

istersen her harfin arasına bir tane koy :liv: ben evet vermesem de kazanacak :D o yüzden senlen tartışmayacam :dyg:
dsalfhaksjdfaskj tartışmayacağım diyor ya sanki ciddi söylüyorum. :liv:
Bas git. :liv:

ZiFiR

Platin Üye
Baktılar nasıl olsa sonuç evet çıkacak bari ilk defa kazanan tarafta olalım felsefesi bu taktik tutar.

Raskolnikov

Bronz Üye
Bu "evet" neden sloganvari birkaç laftan öte gidemiyor yahu?

"Devletin milletin bekası, istiklali ve istikbali için"

Tamam da kardeşim, bunları tehlikeye düşüren şey nedir? Bu sistem değişikliği, şayet böyle bir tehlike varsa, bunu nasıl bertaraf edecek?

Diyelim ki var, 15 yıldır kesintisiz yönettiği bir ülkeyi bölünme/yok olma noktasına getirebilmiş bir anlayışa neden daha geniş yetkiler verelim? Tamamen bok etsin diye mi?

Millete karşı açıklama yapmamaları, iki başlılık oluyor gibi uyduruk bir bahane ile işi oldu bittiye getirmeye çalışmaları, "siz dediğimizi yapın gerisine düşünmeyin" mantığı, evet demeyi düşünenlere de mide bulandırıcı gelmiyor mu?

Phoolan Devi

Kayıtlı Üye
Geçen günlerde bir caps görmüştüm Bahçeli için '' Olum nasıl bir kaset var ellerinde kimi bibibibibip'' yazmışlardı bayağı bir kahkaha attırmıştı bana okuyunca benzer kaset de bbp içinde mi geçerli acaba diye içimden geçmedi değil :D

Kitai

Gümüş Üye
Bebeler bilmez. Rahmetli Yazıcıoğlu her zaman Erdoğanı desteklemişti. Möö möö lere duyrulur

No Pasaran

Özel Üye
Birbirinize yönelik ithamlara dikkat ediniz arkadaşlar.
Tartışmayı kişiselleştirmemenizi rica ediyorum.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)