Neler yeni
IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Canlıların ve İnsanların Rolünü Şaşırtıcı Şekilde Değiştiren Sanatçının Düşündüren 30 Çalışması

Aze

Çok Aktif Üye
Yönetici
Güney Koreli sanatçı Hung Rae insanları, hayvanları ve nesneleri görmeye alışkın olduğumuz kalıpların dışına çıkararak resmediyor. Hayal gücü ile çizdiği 30 sıra dışı illüstrasyonda karma kavramına atıfta bulunuyor ve hepimizi “Karma gerçek olsaydı neler yaşanırdı?” sorusunu düşünmeye itiyor. Çizimleri hayal gücümüzün kapılarını aralarken aynı zamanda insan olarak yaptıklarımızı sorgulatıyor. İşte başarılı sanatçının birbirinden düşündürücü illüstrasyon çalışmaları…

aldebaran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Azenin paylaşımları cok güzel değil mi ya. Hikâye tadında konular atıyor tesekkur ediyoruz kendisine. arkadaslar siz de hadi.

• Beğen
Tepkiler: Aze

Süreyya

Çok Aktif Üye
Yazar
Tek misiri begendim.
Gerisi hep ya veganliga ya da insanin "yüzsüzlügüne" vurgu yapmis.
Verecegim puan 5.
O da misafirperverligine.

Cigdem

Çok Aktif Üye
Özel Üye
değişikmıs sonuncusunu anlamadım ya

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)