sohbet odaları

CastieL 'in Klavyesini Ele Geçirdik (:

Nazlı

Altın üye
Uzun süren araştırmalarımız sonucunda CastieL 'in hiçbiryerde göremeyeceğiniz, kendisi için özel olarak tasarlattığı, çerez yeme yeri bile olan klavyesini ele geçirdik arkadaşlar (:

Çiçi_yabgu

Tanrı Türkü Korusun
Bronz Üye
Bu klavye forumun en değerli hazinesi olsa gerek :P Bunu ele geçiren forumu ele geçirir :P

CastieL

Bronz Üye
Uzun süren araştırmalarımız sonucunda CastieL 'in hiçbiryerde göremeyeceğiniz, kendisi için özel olarak tasarlattığı, çerez yeme yeri bile olan klavyesini ele geçirdik arkadaşlar (:

Dün Yek..! ile konuşurken aklıma gelmişti nazlı içine doğuyor demekki :D bu arada o çerez kısmı doğru :D

MaxCadY

Elmas Üye
CastieL klavyeni bir daha geri almamak şartıyla ödünç verirmisin bana :D

turuncupipet

Kayıtlı Üye
:D tasarım bi harika dostum

Acaba görmek istemediğimiz üyeleri tek bir tıkla yok edebileceğimiz bir tuş bu güzelim klavyeye eklenebilirmi? lafı iyi uzattım:D

CastieL

Bronz Üye
CastieL klavyeni bir daha geri almamak şartıyla ödünç verirmisin bana :D
Hayatta olmaz efendim ben bunu yaptırmak için ne uğraştım ama ikinci bir modeli çıkarsa eskisini veririm :D Yok Yek..! senin şu avatar değişimlerini tek tık tuşu ile halledebilsek fena olmazdı düşüncesiyle akşam Avatar Best of Model Define Yarışması vardı.Avatarların podyuma çıkıp hünerlerini gösterdiler :zuha: :D

MaxCadY

Elmas Üye
Hayatta olmaz efendim ben bunu yaptırmak için ne uğraştım ama ikinci bir modeli çıkarsa eskisini veririm :D Yok Yek..! senin şu avatar değişimlerini tek tık tuşu ile halledebilsek fena olmazdı düşüncesiyle akşam Avatar Best of Model Define Yarışması vardı.Avatarların podyuma çıkıp hünerlerini gösterdiler :zuha: :D

Al sana o zaman kravat hediye edim takarsın onuda bana verirsin :D

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)