sohbet odaları

Çekirge ye bile ders verbilirim :)

PROmetheUS

Bronz Üye
"Çekirge Bir Zıplar İki Zıplar..." gibisinde bir söz varya hani (:

itiraf ediyorum :D

çekirge ye bile zıplama konusunda ders verebilecek kadar çok daldan dala atlayabilirim istisnai bir kaç konu dışında asla hiçbir noktada takılı kalmam bazen kafa karıştırıcı olabiliyorum ama elimde değil beynim çok çekirdekli olarak çalışıyor :D

Aprendiz

Gümüş Üye
Atlamaktan zarar gelmez.devam..

PROmetheUS

Bronz Üye
biraz kötü bir tabir olacak ama

"kafamda kırk tilki var kırkınında kuyruğu birbirine değmeden dolaşıyor"

tam beni anlatıyor kötü anlamda da iyi anlamda da kırk tilkim var yani :D

Aprendiz

Gümüş Üye
IQ'nu bi ölctür.d
Benim kadartilki gezemez kafanda..derslere versem bu tilkiliğimi şuan tıp okuyor olabilirdim:D

J

Jigsaw

Guest
Imm ilginç.Bahsettiğine göre sohbet etmeyi seven görmezden gelmeyi sevmeyen birisin ama ben seni daha çok soğuk biri olarak gözlemledim.

PROmetheUS

Bronz Üye
Imm ilginç.Bahsettiğine göre sohbet etmeyi seven görmezden gelmeyi sevmeyen birisin ama ben seni daha çok soğuk biri olarak gözlemledim.
ben ve soğukluk güldürdün beni çok :D biraz soğuk biri olsam herhalde intahar ederdim :haha:

PROmetheUS

Bronz Üye
IQ'nu bi ölctür.d
Benim kadartilki gezemez kafanda..derslere versem bu tilkiliğimi şuan tıp okuyor olabilirdim:D
hava yapmak niyetinde değilim IQ seviyem 120++++ ama tam rakam vermek istemem o kadarı reklama girer :D IQ seviyesi yüksek insanlarla ilgili çok şey okudum ve şuanda okuyorum ve galiba bende onlardanım :D

Aprendiz

Gümüş Üye
herşeyin aşırısı zarardır.:D
nie hava atcan canım gercek neyse onu söyle.çok insan tanıdım IQ'su yksek olup gerizekalı gibi davranan.sözüm meclisten dışarı.Çünkü çok zeki olmakta iyi değil.:D

PROmetheUS

Bronz Üye
herşeyin aşırısı zarardır.:D
nie hava atcan canım gercek neyse onu söyle.çok insan tanıdım IQ'su yksek olup gerizekalı gibi davranan.sözüm meclisten dışarı.Çünkü çok zeki olmakta iyi değil.:D
insan zekası zaten sadece IQ dan ibaret değil EQ sosyal zeka SQ sezgizel zeka gibi bazı aşamaları var mesal steve jobs'un IQ su 180+ bill gates'in 160+ ama SQ ları konusunda yapılan yorumlara göre bill gates'in ki çok daha yüksek steve jobs'un da EQ seviyesi bill gates ten çok daha iyidir :)

IQ tek başına yetmez dediğin kişilerin özellikle EQ su düşüktür buda işe yaramaz bir zeka küpü olduklarını gösterir

Tsira

Kayıtlı Üye
Daldan dala atlayabiliyorum derken :D

TıLsıM

Elmas Üye
dikkat et çekirge bacağını kırmasınlar demek istiyorum :p

PROmetheUS

Bronz Üye
adminiçem :) saygıyla eğiliyorum :D ama bu benim elimde değil ki hani biri şöyle kır dizini otur deseya bana da :p

TıLsıM

Elmas Üye
Belki de diyen vardır da kulak arkası ediyosundur bence iyi bak etrafına sayın yeni üye :p

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 3)