sohbet odaları

Cem Yılmaz: Hayalim herkes herkesi sevsin

Sanem

Yönetici
Yönetici
Katılım
7 Nisan 2019
Mesajlar
1,798
Puanları
93
Konum
Bursa
Tepkime puanı
730
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Bundan sonra sevemem" açıklamasının ardından Cem Yılmaz bir tweet paylaştı. Yılmaz, "Ben bir halk kahramanı değilim" diyerek, "Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir" ifadesini kullandı.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, YSK'nın İstanbul büyükşehir seçimini iptal eden kararının ardından "Her şey çok güzel olacak" kampanyasına katılmıştı. Cumhurbaşkanlığı Arşiv Başkanı Muhammet Safi'nin "Kayıt" başlığı altında listelediği, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın şehirdeki etkinliklerde sahne alamayacağını saydığı isimler arasında yer alan Cem Yılmaz'dan açıklama geldi.

Yılmaz, Twitter'dan şunları kaydetti:
"Sevgili dostlar, ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim, haddim hududum belli... Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir..Nevşehir belediyesindeki dostumuz da ne zaman Nevşehire bir faydam dokunacaksa çağırsın gelirim :)"
 

Run

Özel Üye
Katılım
26 Mart 2019
Mesajlar
6,789
Puanları
93
Konum
Adana
Tepkime puanı
2,899
Devlet Bahçeli kime ne yapmış bugüne kadar acaba? Cem bey bir çok kurum ve kuruluşa bağış yapan, bir çok öğrenciye burs veren birisi. Ücret almadan gösteri yapıp toplanan geliri bağış yapan birisi. Adam vergi rekortmeni oluyor, bir ülkede vergi rekortmeni komedyen düşünün. Vay haline güzel ülkemin..
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Üst