sohbet odaları

ChatFox.Net hakkında bilgilendirme

Sindy

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2 eylül de irc.chatfox.net sunucumu kapattım. ve şimdide sunucumun domaini chatfox.net i eski sahibi CoCoRiCo ya geri devir ettim ve benden domain çıktı. Zaten satmamıştı benim sunucu işleriyle uğraştığımı gördüğü için domaini bana vermişti ilgilenmem için, al dedi daha güzel domainle ilgilenirsin, bende böyle güzel bir domaini geri çeviremedim.
Kendisine çok teşekkür ederim onca sene tuttuğu ve barındırdığı domaini benim hesabıma hiç tereddütsüz geçiş yaptığı için. Satamazdım ve sunucu işinden sıkıldım. Aynı zamanda Allah'ın izniyle evlilik yolundayım.
Şuanda bende google 16. sayfada sohbet kelimesinde.

Sağ sağlim teslim ettim sahibine kendisine eski domaini için hayırlısı olsun diliyorum.
Teşekkürlerimi sunuyorum.
Bilginize.

Mehmet

Yönetici
Üst Yönetici
Hayırlısı olsun bakalım.Evlilik içinse:Rabbim tamamına erdirsin.

Run

Özel Üye
Hayırlı olsun, birazdan Baloğlan gelip konuyu basar, buralar da fazla durmamak lazım. Mermi falan seker.

Baloğlan

Kayıtlı Üye
Artıq sevmak qabiliyyetimi itirmişam.

Baloğlan

Kayıtlı Üye
uzulen ve qırılan teref men degilem
qaybettin artıg! özgürsen!

Baloğlan

Kayıtlı Üye
Layiq oldugun yer seni qebul etmese bile, geydiyin gelinlik yerine kefen olasa bile, ardindan gozyashi tokenin olmasa bile, Gozdeme artiq donmerem sene

Sindy

Kayıtlı Üye
Baloğlan yok öyle istediğinde kaybolacaksın istediğinde meydana çıkacaksın oldu beya. İlgisiz çiçek bile solar. Sen git petrol kuyularını sevmeye devam et. Ben baş göz oldum. :DD ahahaha koptum.

Baloğlan

Kayıtlı Üye
Baloğlan yok öyle istediğinde kaybolacaksın istediğinde meydana çıkacaksın oldu beya. İlgisiz çiçek bile solar. Sen git petrol kuyularını sevmeye devam et. Ben baş göz oldum. :DD ahahaha koptum.
Senden once vardim ama belke canim senden sonra olmayacaqam inan.

Sindy

Kayıtlı Üye
Senden once vardim ama belke canim senden sonra olmayacaqam inan.
Allah korusun hayat devam ediyor, Allah başka gönlüne göre versin umudunu sakın ama sakın kaybetme ballış oğlan elbet eli ayağı düzgün birisini bulursun.

mazafaka

Kayıtlı Üye
Hayatinda guzel seyler olacagi icin sevindik.Sunucu acmasanda foruma yine gel mutlaka. Hatta bugun seni özel bir yere davet etmeye geldim ve bu postu gordum.Hakkinda hayirlisi olsun.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 5)