sohbet odaları

Cinsiyet Eklentisi Paylaşırmısınız

SerhatAYDIN

Kayıtlı Üye
Cinsiyet Eklentisi Paylaşırmısınız

scope

Bronz Üye
ne yapmaya çalıştığını anlamadım

Mastor

Özel Üye
Serhat Aydın Bey tam olarak neyimizi paylaşmamız gerekiyor pardon?

ismail89

Bronz Üye
Ben erkeğim. ( böyle mi ? )
Profilimde zaten yazıyormuş "Bay" diye.

scope

Bronz Üye
SerhatAYDIN parça kod toplayarak forum kurmaya mı çalışıyorsun? Ne yapmaya çalıştığını anlatır mısın?

başka

.- .-. .. ..-.
Bronz Üye
SerhatAYDIN cinsiyetçilik yaparak ne yapmaktadır ve nereye varmak istemektedir!

Raven

Bronz Üye
Kızları pembelestirirlerse terk ederim burayı.

SerhatAYDIN

Kayıtlı Üye
ne yapmaya çalıştığını anlamadım
Kafan basmıyorsa yapacak birşeyim yok.Bazı şeyleri kafana vura vura öğretecek değilim.Bilgin dışında olan her konuya cevap yazmak zorunda değilsin.

Serhat Aydın Bey tam olarak neyimizi paylaşmamız gerekiyor pardon?
Bu forumda da kullanılan bir eklentidir bu bahsettiğim olay, bunun aynısını paylaşırsınız demek istedim.

Ben erkeğim. ( böyle mi ? )
Profilimde zaten yazıyormuş "Bay" diye.
Görünene göre öyle.

Düzgün konuş sen kimsin oğlumlu konuşuyorsun gereksiz.

Olmazsa olmaz.

SerhatAYDIN parça kod toplayarak forum kurmaya mı çalışıyorsun? Ne yapmaya çalıştığını anlatır mısın?
Bilgisayar mı topluyoruz.O nasıl cümle.

SerhatAYDIN cinsiyetçilik yaparak ne yapmaktadır ve nereye varmak istemektedir!
Ne cinsiyetçiliği ya Allah'ınızı seversiniz.Forumda bile var kayıt olurken cinsiyetinizi belirtiyorsunuz.Bu kadar zor mu birşey anlamak.

Kızları pembelestirirlerse terk ederim burayı.

Mavi kimlik mi istiyorsunuz?

ZiFiR

Platin Üye
Bu adama cinsiyet eklentisi vermeyenleri Allah daş etsin daş
Ben adamı tutuyorum

angie

Bronz Üye
Keşke trollemek yerine aradığını nerede bulacağını söyleseydiniz.
Kardeşim webmaster forumları veya vbulletin gibi forum sistemlerinin faal olduğu forumlara gidersen yardım edecek çıkar. Burada sana derman olacak bir tane insan yok.

La'edri

Gümüş Üye
Kardeşim webmaster forumları veya vbulletin gibi forum sistemlerinin faal olduğu forumlara gidersen yardım edecek çıkar. Burada sana derman olacak bir tane insan yok.

Nereden biliyorsun ?

scope

Bronz Üye
Yazdığım yazıya verdiği cevaba bak angie , buna mı yardım edeyim şimdi? Sen ne anlatıyon la?

SerhatAYDIN

Kayıtlı Üye
Bu adama cinsiyet eklentisi vermeyenleri Allah daş etsin daş
Ben adamı tutuyorum
Burada ne diyeceğimi bilemedim.Yine de teşekkürler.

Angie, bu yorumunuzdan sonrası umrumda değil ama diğer arkadaşlara gereken cevabı vermek istiyorum.
Ayriyetten, yorumunuz için teşekkürler o tarz forumlarda da bulamadım burada olan bir eklentiyi paylaşırlar diye düşündüm ama FORUM YÖNETİMİ Ve SİZ HARİÇ söylüyorum.Ne kadar gereksiz varsa dalga amaçlı yorum atıyor.

Nereden biliyorsun ?
Yorumlardan belli olmuyor mu?

Buyursun er meydanına varsa öyle bir yiğit. Konu troll yorumlardan ibaret.
Angie hanım boşverin, benim yüzünden forumdakilerle kötü olmayın.

Yazdığım yazıya verdiği cevaba bak angie , buna mı yardım edeyim şimdi? Sen ne anlatıyon la?
Kendinize yardım edin önce isterseniz biraz sıkıntılarınız var gibi duruyor öncelikle bi doktara görünmeniz gerekiyor gibi duruyor.

La derken?
Belki yanlış anlamıştır.

Ona belki de bize troll mü? Sallamadan önce hedef seçerken dikkat et biraz.
Troll'ün troll'üsünüz haberiniz yok.Bir daha konuma yorum atmayın sizin gibi birine cevap veremem çünkü cevaplarımı anlayacak kadar kapasiteye yok.

Oğlumu kendi kendime dedim sana demedim de diyelim ki sana dedim ne yapabilirsin. Elinizin altında bir klavye ne olacak webcamden mi dövücen. Çok korktum.
1.Bana oğlum denmesini sevmem.
2.Elimin altında klavye olduğu doğrudur yazı yazmam için altta durması lazım.
3.Klavye var diye kimseye delikanlılık yapacak değilim.Sanalda zaten kimse artistliğim olmamıştır.Webcam den dövebilecek kadar yetenekli değilim.Şunu da söyleyim bu zamana kadar kimseye demedim.Diyenlerden gördüm.Adres ver geleyim,Adresim şu gel, yol paranı verecem gel diyenleri gördüm bunu yakın çevremden de söyleyenler oldu fakat ne gelen oldu ne giden oldu.Kimse adam dövmek için yol parası vermez kimse de dayak yemek için de para harcamaz yani kısaca söylemek gerekirse klavye delikanlılığı yapmadım yapmam da.
Korkularınızı yenmeniz için şöyle bir tavsiye de bulunabilirim sanaldan uzak durun yoksa sizi çok üzerler ;)
4.İstediğim bilgi dışında ne kadar gereksiz kişi ve gereksiz konuşma varsa yapıldı.
5.Forumun adını sizin yüzünüzden değiştirmeleri gerekmekte bence ForumGereksizler.Net olarak.Yönetici olarakta Aneurysm yapmaları lazım.

Aneurysm

Kayıtlı Üye
Burada ne diyeceğimi bilemedim.Yine de teşekkürler.

Angie, bu yorumunuzdan sonrası umrumda değil ama diğer arkadaşlara gereken cevabı vermek istiyorum.
Ayriyetten, yorumunuz için teşekkürler o tarz forumlarda da bulamadım burada olan bir eklentiyi paylaşırlar diye düşündüm ama FORUM YÖNETİMİ Ve SİZ HARİÇ söylüyorum.Ne kadar gereksiz varsa dalga amaçlı yorum atıyor.

Yorumlardan belli olmuyor mu?

Angie hanım boşverin, benim yüzünden forumdakilerle kötü olmayın.

Kendinize yardım edin önce isterseniz biraz sıkıntılarınız var gibi duruyor öncelikle bi doktara görünmeniz gerekiyor gibi duruyor.

Troll'ün troll'üsünüz haberiniz yok.Bir daha konuma yorum atmayın sizin gibi birine cevap veremem çünkü cevaplarımı anlayacak kadar kapasiteye yok.

1.Bana oğlum denmesini sevmem.
2.Elimin altında klavye olduğu doğrudur yazı yazmam için altta durması lazım.
3.Klavye var diye kimseye delikanlılık yapacak değilim.Sanalda zaten kimse artistliğim olmamıştır.Webcam den dövebilecek kadar yetenekli değilim.Şunu da söyleyim bu zamana kadar kimseye demedim.Diyenlerden gördüm.Adres ver geleyim,Adresim şu gel, yol paranı verecem gel diyenleri gördüm bunu yakın çevremden de söyleyenler oldu fakat ne gelen oldu ne giden oldu.Kimse adam dövmek için yol parası vermez kimse de dayak yemek için de para harcamaz yani kısaca söylemek gerekirse klavye delikanlılığı yapmadım yapmam da.
Korkularınızı yenmeniz için şöyle bir tavsiye de bulunabilirim sanaldan uzak durun yoksa sizi çok üzerler ;)
1.si sana demedim dedim ya. 2.maddede çok efsane bir şey söylemişsin bunu ileride çerçeveletip asıcam. 3 zaten öyle boş muhabbet. 4, lütfen beni üz.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 6)