sohbet odaları

Cübbeli Atatürk konusunda haddi aştı.

HerDaim

Kayıtlı Üye
Hükümetten yüz buldu. Şımardı.

[YOUTUBE]l9nK7KKdQ9o[/YOUTUBE]

Oggy

Altın üye
atatürk; sizin gibi sığ fikirli, yarı peygamber kılıklı pis sakallıların soyunu kuruttu diye nasıl çekemiyorsunuz ama. :cici:

climax

Yazar
şimdi bunu beykozda bi depoya kaldırıp nutuk ezberletmiyorsak suç bizde

Rigor Mortis

Gümüş Üye
Fikirlerini söylediği için başına bir şey gelmesini istemem bence herkes her konuda yorum yapma özgürlüğüne sahiptir ama cidden cahilce konuşmuş. Kimse kimsenin imanı hakkında hüküm vermeye kalmamalıdır.

Cübbeli önemsenecek biri değil zaten, Nasa'ya salak diyen ultra zeki adam işte :D
Bunun lafının önemsenip paylaşılması bile yanlış.

Bu adamın demesiyle ne kimse kötü olur ne de kimse iyi. Cübbeli için en doğru saptama şudur:

Cübbesi aklından büyük olan adam. ;)

Türk

Altın üye
Sakalına ve cübbene işiyeyim !

climax

Yazar
Fikirlerini söylediği için başına bir şey gelmesini istemem bence herkes her konuda yorum yapma özgürlüğüne sahiptir ama cidden cahilce konuşmuş. Kimse kimsenin imanı hakkında hüküm vermeye kalmamalıdır.

Cübbeli önemsenecek biri değil zaten, Nasa'ya salak diyen ultra zeki adam işte :D
Bunun lafının önemsenip paylaşılması bile yanlış.

Bu adamın demesiyle ne kimse kötü olur ne de kimse iyi. Cübbeli için en doğru saptama şudur:

Cübbesi aklından büyük olan adam. ;)
şimdi hayatım
düşüncesini o söylesin.ama ben de söyleyebileyim
ben söyleyince sıkıntı oluyor.
sorun orada
taşları bağlayıp köpekleri salıyorsunuz üzerimize. yoksa bunun eti ne budu ne

Rigor Mortis

Gümüş Üye

şimdi hayatım
düşüncesini o söylesin.ama ben de söyleyebileyim
ben söyleyince sıkıntı oluyor.
sorun orada
taşları bağlayıp köpekleri salıyorsunuz üzerimize. yoksa bunun eti ne budu ne
Yok senin fikrini de saygı duyuyorum. :) Eyleme geçmediği sürece her fikir özgürlüktür.

climax

Yazar

Yok senin fikrini de saygı duyuyorum. :) Eyleme geçmediği sürece her fikir özgürlüktür.
senin saygı duyman duymaman değil sorun

''gambiya cumhurbaşkanı din ve milli değerler üzerinden ajitasyon siyaseti yapıp toplumsal kutuplaşmaya sebep oldu. tüm yetkileri elinde tutan bir diktatör. farklı hiç bir sese tahammülü yok. tüm muhalifleri sorgusuz sualsiz içeri tıkıyor. biat etmeyen herkesi terörist ilan ediyor'' diyebilir misin gambiyada. seni hemen derdest ederler.

atatürk dincilerin (dinci; din satan) ve wölf'lerin ağır hakaretlerine maruz kalıyor
toplumun diğer kesimi için kurucu lider. evet, bu kesim için kutsal. (ne var, sana mı soracam kutsal belirlerken sayın yobaz)

sen bu adama sövecen fikir özgürlüğü olacak, ben aktif siyasetteki bi adama ''hayır'' dediğim için terörist olacam he mi?

olm bak bu iş burada bitmez.

Rigor Mortis

Gümüş Üye

senin saygı duyman duymaman değil sorun

''gambiya cumhurbaşkanı din ve milli değerler üzerinden ajitasyon siyaseti yapıp toplumsal kutuplaşmaya sebep oldu. tüm yetkileri elinde tutan bir diktatör. farklı hiç bir sese tahammülü yok. tüm muhalifleri sorgusuz sualsiz içeri tıkıyor. biat etmeyen herkesi terörist ilan ediyor'' diyebilir misin gambiyada. seni hemen derdest ederler.

atatürk dincilerin (dinci; din satan) ve wölf'lerin ağır hakaretlerine maruz kalıyor
toplumun diğer kesimi için kurucu lider. evet, bu kesim için kutsal. (ne var, sana mı soracam kutsal belirlerken sayın yobaz)

sen bu adama sövecen fikir özgürlüğü olacak, ben aktif siyasetteki bi adama ''hayır'' dediğim için terörist olacam he mi?

olm bak bu iş burada bitmez.
Bak seni çok iyi anlıyorum, zaten bu konuda aynı düşünüyoruz. :)
Sorun yok, zaten cübbeliyi zerre sevmeyen biriyim.

Atatürk'e saldıran terbiyesizlik yapmıştır zaten. Atatürk hepimizin değeri, bu arada beni nasıl biri olarak görüyorsun bilmem ama düşündüğün gibi değilim. Atatürk'ü severim. Sırf eğitim alanında yaptıkları bile benim için yeter ;)

Wölf ne demek? Bilmiyorum.
Demek istediğim şuydu sadece: Cübbeli denen adam önemsenecek biri değil, onun lafı için tartışmaya, sinirlenmeye değmez. Cehaletini kusmuş işte. :)

Yanlış anlama beni lütfen. :)

climax

Yazar
Loolipop iyi de güzel kardeşim ''o meczup boşver, bu cahil dediği önemsiz, şu adam mı ki ciddiye alıp sinirleniyorsun'' diye diye bütün kevaşe veletlerine bıraktık meydanı. olmaz

ala'turka

Yazar
Yav
Fazla abartmayın.
Ulusalcıların güçlü sesi
Nihat Genç
Amerikan Köpekleri
Kitabında;
Bu memleketin yobazlarada ihtiyacı var
demişti.

Kafaya takmaya değmez yani
Siz Nihat kardeşinize kulak verin

Rigor Mortis

Gümüş Üye
Loolipop iyi de güzel kardeşim ''o meczup boşver, bu cahil dediği önemsiz, şu adam mı ki ciddiye alıp sinirleniyorsun'' diye diye bütün kevaşe veletlerine bıraktık meydanı. olmaz
Elden bir şey gelmez ki cahil her türlü cahildir. İyi ki okumamışım, satranç oynayan lanetlenmiştir, diyen bir adama sen ne tarih ne siyaset anlatabilirsin ki.? Şeyhinin bastonla yatağında Ruslarla savaştığına inan bir adama sen Kurtuluş Savaşını anlatabilir misin mesela! Anlatsan da anlar mı ki? Emin ol Cübbeli umutsuz vaka. :D

Tuvalet taşını Allah ile konuşturdu adam. :) Sen neden bahsediyorsun?
Bence bu adamı ciddiye alıyorsan sıkıntı var. :) Peşinden giden bir kitle olabilir bu adamın (zaten bu tarikatların çoğu beyin yemekten başka bir işe yaramıyor) ama anlatamazsın emin ol. Zulm yaparsan en saçma fikir bile olsa bile emin ol, o fikri güçlendirirsin. Zaten Türkiye şuan bunu yaşıyor farkındaysan?

Mağduriyet olursa istismar da arkasından koşarak gelir.

Elbetteki sevdiğin, bağlı olduğun değerleri savunacaksın. Bu senin özgürlüğün sonuçta ama, bu cübbeli bir de şeyhpir diyen adam gibi tipleri muhatap almak inan vakit kaybından başka bir şey değildir.

Tabii bu benim düşüncem, yoksa neyi istiyorsan yap beni ilgilendirmez. Herkes özgür bir bireyde. Dediğim gibi önemsemecek bir adam değil zaten. Zaten eski görüşlerime bakarsan cübbeli hakkındaki fikirlerimi görebilrisin. :)

T-Wisky

Kayıtlı Üye
Atatürk'ü bi tanısaydı babasından çok severdi haberi yok . :)

Tarçın

Bronz Üye
Dur daha ne cubbeliler yağacak başımıza. .

embesil

Bronz Üye
İsteyen istediği dine dil uzatabilir ama laikliğe uzatamaz tabi efenim. Çünki laiklik dinin üstünde o bambaşka birşey. Sakal gibi uzar gider. Teeey fizana nah fidandan

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 4)