sohbet odaları

Default mIRC'i adam etmek.

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Selamlar.
Önceden bi çok şey görüyordum küçük basit ama işe yarar şeyler. Örnek veriyorum; giriş çıkışlarda ident gösterilmesi, yazılarda saatlerin gösterilmesi, whois in ya da kullandığım komutun o pencerede sonucunu görebilme v.s v.s gibi. Küçük ama güzel dokunuşlar gerekiyor şu an mIRC'e. Ha bi de şu register olayını nasıl çözüyorduk?

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
-) Giriş Çıkışlarda ident gözükmesi,
-) Kullandığım komutun cevabını statuste değil o ekranda görmek
-) Saatlerin gözükmesi 19:38 gibi her yazıda.
-) Bi de register ekranı gitsin istiyorum.

Hepsi bu şu anda.

CesuryureK

Yönetici
Özel Üye
İlk uc istegini ALT+O tus kombinasyonu ile cikacak panelden ayarlayabilirsiniz. Eger ki sikinti yasarsaniz benle iletisime gecin dilediginiz ayari veririz.
Son isteginize gelirsek; /registration komutunu kullanip ilgili yerleri kafaniza gore yazin kayit sorununuz da cozulecektir.
(Mobilde oldugum icin mIRC ekran ayar goruntulerini maalesef veremiyorum.)

scope

Bronz Üye
v6.35'ten sonra kullanmadim sanirim sonrasi icin Turkce karakter sorunu vardi

X

Yönetici
Proje Sorumlusu
İlk uc istegini ALT+O tus kombinasyonu ile cikacak panelden ayarlayabilirsiniz. Eger ki sikinti yasarsaniz benle iletisime gecin dilediginiz ayari veririz.
Son isteginize gelirsek; /registration komutunu kullanip ilgili yerleri kafaniza gore yazin kayit sorununuz da cozulecektir.
(Mobilde oldugum icin mIRC ekran ayar goruntulerini maalesef veremiyorum.)
Hocam guzel bir script paylasalim indirsin arkadaslar :)

CesuryureK

Yönetici
Özel Üye
@X zamaninda kelebek.org icin yaptigim Kelebek Premium Script vardi. Arsivimde mevcuttur. En kisa zamanda mevcut mIRCleri duzenleyecegim. Ayni zamanda sade bir arayuz de hazirlayip kullanicilarimiza sunacagim. Malum tatilde oldugum icin bir suredir online olamiyorum. Ancak kisa zamanda tatilim bitiyor ve eskisi gibi aktif olacagim.
Gerci insan tam uzaklasip birakacakken bir proje baslatip insani yine isin icine sokuyorsunuz :))

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
@X zamaninda kelebek.org icin yaptigim Kelebek Premium Script vardi. Arsivimde mevcuttur. En kisa zamanda mevcut mIRCleri duzenleyecegim. Ayni zamanda sade bir arayuz de hazirlayip kullanicilarimiza sunacagim. Malum tatilde oldugum icin bir suredir online olamiyorum. Ancak kisa zamanda tatilim bitiyor ve eskisi gibi aktif olacagim.
Gerci insan tam uzaklasip birakacakken bir proje baslatip insani yine isin icine sokuyorsunuz :))
Bekleriz hocam seni sıkıntı yok :).

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 6)