sohbet odaları

Demet Şener'den Cenk Küpeli ile romantik paylaşım

CoCoRiCo

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Mart 2019
Mesajlar
326
Puanları
16
Tepkime puanı
0
Matematik: Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.


Biyoloji: Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Tarih: Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.

Resim:Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır,modellik yaptırırım.

Coğrafya: Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Edebiyat: Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum.

Kimya: Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

Beden Eğitimi: Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.

Müzik: Biraz daha konuşmaya devam ederseniz,saz sapıyla hepinizin ensurumantal olarak notalarını çıkarır,solfejik beraber ve solo vuruşlarnızı da lük olarak yaparım haa!Bakın o zaman nasıl miskin kuzulara dönüyorsunuz!

Hocalarımız ne kadar iyi değil mi?
 

Master

Altın üye
Katılım
5 Kasım 2010
Mesajlar
8,487
Puanları
38
Yaş
32
Tepkime puanı
7
Böyle hocaya can kurban, hoca dediğin böyle olur ;)
 

Painfully

Bronz Üye
Katılım
23 Mart 2019
Mesajlar
1,864
Puanları
63
Konum
Yalnızlık.
Tepkime puanı
470
Demet Şener'den Cenk Küpeli ile romantik paylaşım

İbrahim Kutluay ile çekişmeli boşanma davası geçtiğimiz günlerde sonuçlanan ve boşanan eski manken Demet Şener, iş adamı Cenk Küpeli ile aşk yaşıyor. Şener, sevgilisi Cenk Küpeli ile ilk pozunu sosyal medya hesabından kalp emojisi ile paylaştı.Demet Şener'in eski basketbolcu ve işadamı Cenk Küpeli ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Demet Şener, aşkını itiraf etmişti."BEN ÖZGÜR KADINIM"

Şener, Cenk Küpeli ilişkisinin yeni olduğunu belirterek, "Bir şey saklamam hayatımda... Hiç saklamıyoruz. Ben özgür kadınım. Şu anda çok aşığım. Çok yeni bir ilişkimiz var. Aşk böyle bir şey, adam gibi çıkarsın..." demişti.AŞKIN İLK POZU

Şener, sevgilisi Cenk Küpeli ile ilk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Şener'in kalp emojisi ile yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

"AŞK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ"

Geçtiğimiz günlerde Şener, muhabirlerin "Aşka kapılarınız kapalı mı?" sorusu üzerine, "Aşka neden kapalı olsun? Aşk dünyanın en güzel şeyi" sözleriyle yeni bir aşka her zaman açık olduğunu ve olumsuz düşünmediğini belirtmişti.

Öte yandan Şener'in İbrahim Kutluay ile çekişmeli boşanma davası geçtiğimiz günlerde sonuçlanmıştı.

haberturk.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst