sohbet odaları

ekranım yarıldı

Oggy

Altın üye
sevgili dostlar merhaba, çok sevdiğim emektar laptopumun ekran çerçevesi hz. musa'nın kızıl denizi yardığı gibi yarıldı. yara bantlarıyla tutturuyorum ve bu nedenle ekranı hiç kapatamıyorum. kazık yemeden bu sorunu nasıl ve nerede çözebilirim, bilgisayarcılar hemen yazsın........ :aloo:

Lanet

Teknik Admin
Yönetici
Teknik Admin
Japonla yapıştır geç ya.

Chelt

Yönetici
Üst Yönetici
Laptop'un Ekranını açıp kapamaya yarayan Menteşelerin değiştirilmesi gerekiyor. muhtemelen zamanla dolan tozlardan artık açıp kapatman zorlaştı.

juju

Bronz Üye
Yönetim forumu satın aldığınız gibi üyelerin sorunlarında da yanında olun. Forumun en sevilen üyelerinden biri kendisi. Hemen yeni bir bilgisayar gönderelim bence. Satın aldık diye gezmeyi biliyorsunuz. Az laf çok icraat. Evet.

Ocean

Bronz Üye
yazık boynu bükük kalmış. boş verin beyefendi kalpler kırılmasın.

-mahallenin formatçı abisi hüsamettin.

scope

Bronz Üye
Laptop'un Ekranını açıp kapamaya yarayan Menteşelerin değiştirilmesi gerekiyor. muhtemelen zamanla dolan tozlardan artık açıp kapatman zorlaştı.
+1

ve bu zamanda ucuz ve saglam bise yapabilecegini de sanmiyorum, bilgisayarin resmi teknik servisinden parcalari alip kendin yaparsin

Oggy

Altın üye
kronik bir hataymış benim bilgisayarım için. birçok şikayet var bu sorun hakkında nette. şu sunum, tez mez dönemlerimde idare etse yeter, yeni bilgisayar alamam.......:etazcw:

Moses

Bronz Üye
ikamet nereydi ?

Oggy

Altın üye
+1

ve bu zamanda ucuz ve saglam bise yapabilecegini de sanmiyorum, bilgisayarin resmi teknik servisinden parcalari alip kendin yaparsin
kendi garantisi ile görüştüm, ekipleri inceledikten sonra fiyat belirliyormuş. ürktüm ama en son ihtimal oraya göndereceğim......

kLara

Bronz Üye
Ben inanmıyorum fake bu, kagıda Oggy in bilgisayarı yazmadan inanmayacağım :D

Plesk

Bronz Üye
emektar pc için neden teknik servis ile görüşüyorsun. Geçirirler valla, uzak dur. Git bir mahalle arasında yaptır bir yere. Menteşe kırılmışsa menteşe takarlar, dışı kırılmamış gözüküyor kırılmış ise de çerçeveyi değiştirirler. İki laptop yaptırdım böyle.

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 9)