sohbet odaları

El Bab'da 16 Askerimizin Şehit Olduğu Saldırıda Büyük Şüphe: Koordinatları Verildi

Kırlangıç

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Kasım 2016
Mesajlar
248
Puanları
16
Yaş
34
Tepkime puanı
0
El Bab'da 16 askerin şehit olmasına neden olan DEAŞ saldırısı ile ilgili yapılan değerlendirmelerde, askerlerin bulunduğu yerin koordinatlarının terör örgütüne verildiğinden şüpheleniliyor.


El Bab'da 16 askerin şehit olmasına neden olan DEAŞ saldırısı ile ilgili yapılan değerlendirmeler, bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Ankara, askerlerin bulunduğu yerin koordinatlarının terör örgütüne verildiği şüphesini taşıyor.

ŞÜPHELER ARTTI

Saldırının olduğu gün hava karlıydı ve göz gözü görmüyordu. Güvenlik ve istihbarat birimlerinde, bu kadar kötü hava koşullarında birkaç metre ötesi bile zor görünürken DEAŞ'lı teröristlerin askerlerimizin yerini elleri ile koymuş gibi bulmasını şüphe verici buldu.
Daha Fazla Bilgi

"ASKERLERİN YER BİLGİLERİ VERİLDİ"

Güvenlik toplantılarında, "Bizim askerimiz araçların geldiğini göremezken, DEAŞ'lılar nasıl bu kadar rahat hedefi bulup saldırı düzenleyebilir. Bunu yapabilmeleri teknik olarak imkânsız görünüyor" değerlendirmesi yapıldı. Ankara, tüm Türkiye'yi yasa boğan saldırıyı DEAŞ'ın tek başına gerçekleştirmediğini, askerlerin yer bilgisinin, hatta koordinatlarının teröristlere "birileri" tarafından iletildiği şüphesini taşıyor.

(Kaynak: Sabah)
 

Rain

Bronz Üye
Katılım
20 Haziran 2014
Mesajlar
3,506
Puanları
38
Yaş
33
Tepkime puanı
6
Eger oyle bir sey varsa yapanin allah belasini versin
 

Mueddeb

Platin Üye
Katılım
19 Şubat 2014
Mesajlar
16,645
Puanları
63
Konum
Evden
Tepkime puanı
195
Her yerimiz düşman dolu maalesef.
 

Şuanda Bu Konuyu Görüntüleyenler (Kayıtlı: 0, Misafir: 2)

Üst